Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki kivont kardal rohangál...

Valaki kivont kardal rohangál a szőnyeg alatt.Most félnem kellene?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
What?
2021. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálam is elszaporodtak az utóbbi időben, elvileg, ha a szőnyeg köré sütőport szórsz, megijednek és elmennek!
2021. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.---Nálad elszaporodtak?Nálam csak egy van most még.Szórtam sűtőport és tudd meg mi történt.Megállt,furcsán nézte aztán jött a meglepetés.Bele nyomta a mutató ujját,megkostolta,furcsán nézett aztán kitőrt belőle a röhögés annyira,hogy fetrengett.Aztán kivonta a kardját és azóta is rohangál.Szóval a tipped nem vált be.Ezek még szaporodnak is?Jaj nekem szegény buksimnak,hova legyek most?És nálad mit tesznek a rohangáláson kivül?Egyre jobban félek.
2021. jan. 29. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Privátban írtam még tippet.
2021. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Az attól függ, hogy mekkora a kardja, és lát-e a szőnyegtől.
2021. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.-ösnek. Szerintem hangradarral közlekedik,olyan mint a denevér és nagyon hosszú a kardja,annyira,hogy elképedtem tőle.Mégis hogy emeli meg?Nagyon izmos ez a kerti tőrpe vagy minek is nevezzem már azt sem tudom,de nagyon félek tőle mert gonosz a tekintete és még kiabál is valamit de nem értem.Ez valami gonosz törp őrdőg lehet.Megszabadítana tőle valaki?Már aludni sem merek miatta.Ha többet nem írnék akkor biztos elvitt magával valami rémes helyre.
2021. jan. 29. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már késő. Amit mormogott az biztos, egy varázsige. Szóval el vagy varázsolva. Még néhány perced van, amíg hatni kezd. Szerintem használd ki.
2021. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 Most nagyon megnyugtattál.Szerintem megkínálom erős pistával hátha elfút lángoló pofával.
2021. jan. 29. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú. Hát, igen. Kicsit félned kéne.
2021. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pokoli nehéz elűzni őket! Engem elvarázsoltak, most pedig éppen egy csibekeltető űrszkafander vagyok. Kitartást!
2021. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!