Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap fogtam egy rézfaszú...

Tegnap fogtam egy rézfaszú baglyot, mennyiért tudnám leadni a vasba?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A rézfaszú bagoly :D . Nagymuter mesélte, hogy gyerekkorában állandóan ezzel ijesztegette a dédfater őket, hogy ha nem alszanak el, elviszik a rézfaszú baglyok :D . Úristen, mik jutnak eszembe...
2021. febr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kááár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi...
2021. febr. 3. 01:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
10000-ért biztos, de attól függ, mekkora
2021. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, ha megtudja, hogy mit akarsz tenni vele, lehet, hogy elrepül! :D
2021. febr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, erről eszembe jutott egy sztori:

Általános iskolások voltunk, éppen osztálykiránduláson. Este szórakoztunk, beszélgettünk a részfaszú bagolyról, és az egyik osztálytársam, akivel egy szobában voltam komolyan vette. Még szívattuk, jót szórakoztunk rajta. Aztán elaludtunk. Ébredéskor kegyetlen büdös szar szag volt. Mint kiderült, az osztálytársamra, akivel egy szobában voltam rájött éjszaka a szükség. Csak az volt a gond, hogy olyan táborban voltunk, ahol a wc külön épületben volt, ő pedig annyira rettegett a rézfaszú bagolytól, hogy nem mert átmenni az udvaron. Hát mit csinált? A szobában engedte el magát. Szóval megkaptuk a jutalmunkat a szívatásért.


Hogy a kérdésre is hasznosan válaszoljak:

Ritka madár, ezért sokat ér. Az hogy mennyiért tudod leadni a méretétől, és a minőségétől függ, én látatlanban nem mondanék pontos árat.

2021. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Jézusom 😂

2021. febr. 3. 10:32
 7/8 Mansour ***** válasza:
100%

Ne kótyavetyéld el! Inkább léptesd fel a Spatzen Jodler Sextettel együtt, a siker garantált:

https://www.youtube.com/watch?v=YA49Fzes0Ek

2021. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rézf-ú bogolyot nem kereskedünk meg.
2021. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!