Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik közmondást vagy szólást...

Melyik közmondást vagy szólást ki nem állhatod?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 11:29
 1/10 Midac24 válasza:
100%
Olyan nincs, de van 2 ami ellentmond, és néha nem tudom melyikre halgassak. Ez a: Ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel. és a Kölcsön kenyér visszajár.
2021. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki korán kel, aranyat lel. Francokat! Helyesen: ki korán kel, nem alussza ki magát. :(
2021. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hátnak van hasa is.

Pofon nékül nem kéred?

Ha leesel még meg is verlek

Egyéni szocprobléma.

Fülem mellé a kispolcra.

Nézzenek oda, és még nem is zavarja; és az összes "nézzenek oda", meg "szégyenszemre" kezdetű mondat.

"És akkor már megin megy ez a lelkifröccs."

A kivétel erősíti a szabályt.



Később majd még írok hozzá kiegészítést is, mert ezek valóban borzalmas mondatok.

2021. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"A stílus az ember."

"Jó tett helyébe jót várj!"

"A jó pap is holtig tanul."

"Tanulni, tanulni, tanulni!"

"Mert én azt mondtam!"

"Azért!"


Legszívesebben leütném azt, aki ilyeneket mond. -.- ⁷

2021. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem meg az, hogy "Megjöttél?"
2021. febr. 5. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Magadnak tanulsz --ha magának tanul az ember, akkor minek zargatta a másikat ezzel két percen keresztül?

Négyes dogára: "Miért nem ötös?" Ötös dogára: "Jó". Nem valami "Ügyes vagy!" még véletlenül se:D:D:D

2021. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó, kérdező, ennek van ám méltó vetélytársa! "Balkezes vagy?" xD
2021. febr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kétbalkezes!
2021. febr. 6. 07:31
 9/10 anonim ***** válasza:

"Olyan nincs, de van 2 ami ellentmond, és néha nem tudom melyikre halgassak. Ez a: Ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel. és a Kölcsön kenyér visszajár."


Hogy bármit kapsz, te csak kenyeret adjál. pl tehát valaki mondta, hogyha mondjuk pl-nem így mondta de mondjuk - valaki provokál, akkor soha ne vedd fel a kesztyűt; tehát pl neked nem szükséges belemenni az ő játékába, nem szabad hagyni, hogy ő belehúzzon a saját játékába. Pl vki még ilyet is mondtott, hogy "könnyű Katit táncba vinni, ha ő is akarja". Szal tehát ne engedd meg akkor hogy hasson rád, feldühítsen, iylesmi asszem. :) Amúgy a kölcsön kenyér visszajár szerintem azt nem javasolni szokták, hanem leszűrni kívülről, mint tanulságot; tehát pl látják, hogy először Petike öltözik be valami ilyesztő ruhába, hogy megkergesse Pistikét; és utána következőleg meg azt látják, azt figyelik meg; hogy Pistike is ugyanúgy kergeti meg Petikét. És akkor pl mondjuk egy apa meg a fia sétálnak; és akkor mondja az apuka; hogy "Látod, fiam; kölcsön kenyér visszajár"

Érted, tehát szerintem szal ez így van.

2021. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Hát még ezt se tudod?" - Ez szerintem akkora gyökérség, hogy azt szoktam rá mondani: "Na most mondd meg, nem"


"én megmondtam" vagy "ugye megmondtam" - Ez kárörvendő sztem


"meg ne lássam" - Ostobaság, akkor titkoljam el inkább?

2021. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!