Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egyre rosszabb a helyzet :S (? )

Egyre rosszabb a helyzet :S (? )

Figyelt kérdés

A lényeg :

Lány vagyok de még kis 18-on aluli csitri, így anyuékkal lakom :S Kicsitth emóssh isshh vokkh... enyém a világ és nem a tied! Apu gazdag mer ő a sukár ! Shoppingolok egész nap, szexi vagyok és gyönyörű. A minap ülök a nappaliban, lábamon a laptop, kezemben a black berry, éppen írnám az sms-est a dzsigoló pasimnak a másik raj pasinak meg írok msn-en, amikor kapcsolnám be a fali plazma tv-t :S Hát nem eltűnt a távirányító ? Nemsoká kezdődik a barik közt és így lemaradok róla :S ( az én szobámban nem kényelmes a kanapé :( ) Segítsetek, hogyan kapcsolhatnám így be a tv-t ? :S / egy elkeseredett lány/


2010. aug. 16. 18:17
 1/7 Ikszdé xD ***** válasza:

Barik közt xDxDxD


Amugy szőke vagy?



Na mind1, lényeg: a plazma tv-ken is szokott lenni gomb vagy nem? Tudod ott oldalt...

2010. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meghalt Mgdi anyus, ezért nem jelenítené meg amúgysem, ezért tökmind1 hogybekapcsol-e avagy nem ;D
2010. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szőke ? ahh miazhogy ?

Apci csint nekem kicsi fodrász szalont :)

Cukcsi vagyok a hosszú szőke hajcsimmal :P

2010. aug. 16. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:

az emósoknak nem fekete hajuk van?...

amúgy ez egy szörnyű probléma...velem is előszokott fordulni...ilyenkor behozok egy bödön fagyit...egy halom zsepit...leülök a sötét tévé elé és kisírom a lelkemet..;((...erre nincs ésszerű megoldás...ez olyan ...szörnyű Dx

2010. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neem én olyan divatemósh vagyok :) Tudod :) A lényeg h feltűnjek és mindenki engem nézzem :P
2010. aug. 16. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Jaaahh érteem *.*...hát...egy szőke hajú emóst én is megnéznék :D:D

2010. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nézz meg engem :D Úgyis gyönyörű vagyok, van rajtam mit nézni :D Gyere el hozzám, csak állj fel a házatok tetejére és meglátod a mi házunkat is :P Nagy és rózsaszín, két óriás kőoroszlán áll a kapun :) 4 emelet, + 2 garázs és 2 medence + egy teniszpálya :D :P Aztán gyere el hozzánk :) Mondjuk a biztonsági őrök nem engednek be ha csak nem minimum egy covett-ből, lamborghiniből vagy ferrariból szállsz ki :)
2010. aug. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!