Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a legfurcsább dolog, ami...

Mi a legfurcsább dolog, ami veled történt?

Figyelt kérdés
Ezen kérdés megválaszolásàn kívül.
2021. febr. 13. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tudatmódosítókon kívül? Párszor volt alvásparalízisem. :)
2021. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Még gyerekkoromban majdnem elütött egy autó, mert nem figyeltem oda.


Ez önmagában nem is érdekes, de egy-két körülmény miatt mégis az volt: Mindig körülnéztem átkelés előtt, de ezen az egy alkalmon valamiért nem, vagy nem rémlik, illetve ilyen milliméterekkel mentem át a kocsi előtt. Mai napig nem értem, hogy hogy úszhattam meg. Néha arra gondolok, hogy igazából elütött, meghaltam én meg egy párhuzamos univerzumban folytattam az életem. Ez magyarázná a Mandela-effekteket :D

2021. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Velem is ugyanez volt, ez így még furcsább.
2021. febr. 13. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Általánosba mentem haza és ha láttam, hogy nincs ott a ház előtt az autó (furgon), apukám elment dolgozni. Nem volt ott az autó, a járdán közelítettem meg a házat. Már majdnem a kapunál voltam, de oldalra pillantottam, ahol állni szokott a kocsi, és átláttam a szomszédhoz, amit alapból nem tudtam volna a nagy furgon miatt. Még benzin tócsa is volt a betonon, amit a frissen elindult autó után láttunk ott mindig.

Beléptem a házba és egyből felkiáltottam anyukámnak, hogy „Apa mikor ment el?". Erre azt kaptam válasznak apukámtól, hogy itthon van. Erre kérdeztem, hogy akkor hol van az autó? Egyből rohant le, mert ha el is lopták az autót, ami lehetetlen lett volna, az a cégé volt (mondjuk akkor is rohant volna, ha saját, na mindegy). Kimentünk, a furgon ott állt, a szomszédhoz nem lehetett átlátni. Jól el is lettem picsázva (csak szavakkal), hogy minek viccelődöm. Mai napig nem hisznek nekem, én meg mai napig gondolkozom ezen, hogy mi is történhetett.

2021. febr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon furcsa személy odajött hozzám beszélgetni az utcán. XD
2021. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
S mit mondott?
2021. febr. 14. 13:47
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Legalább háromszor voltam halálközelben úgy, hogy szerintem 1%-nyi esélyem sem volt a túlélésre.


Megerőszakoltam a val.számítást.


Lehet, hogy úgy áll helyre az egyensúly, hogy majd valami baromi lehetetlen módon halok meg.

2021. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!