Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a jegesmedve megeszi a...

Ha a jegesmedve megeszi a fókàt,a fóka megeszi a pingvint, a pingvin megeszi az embert, az ember megeszi a farkast, a farkas megeszi a jegesmedvét, akkor tulajdonképpen ki esz meg kit?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 07:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

10# :'D

HALENDA xD

[link]

2021. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#11-es, 10-es vagyok: oké, erre a pingvinre nem számítottam... :D Viszont megnyugtató, hogy mielőtt megenne, romantikáznánk egyet: elvinne vacsizni (hogy jóllakott legyek) és megnézetne velem egy romantikus filmet (hogy kellően ellazuljak) :D Így más sokkal jobb, köszönöm :D
2021. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az a pingvin már önmagában romantikus, ami téged esz meg.
2021. febr. 14. 13:44
 14/19 anonim ***** válasza:
# Kérdező, #12-es vagyok: egyrészt, köszönöm, bóknak vettem :D Másrészt: ha már Valentin-napon esz meg, az a minimum, hogy romantikus legyen. Szerintem :)
2021. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy errefelé csak emberevő nyulak élnek. Az emberevő pingvin az jobb lenne, mert csak totyog és le lehet srintelni, na de a nyulat? Azt hiszem, most is a ház környékén ólálkodik egy emberevő nyúl. A csapdákat már kikészítettem. Én nem leszek nyúleledel!
2021. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Wadmalac ***** válasza:

"a jegesmedve megeszi a fókàt, a fóka megeszi a pingvint"

Ehhez a háromból melyik hülye mászik el az egyik földpólustól a másikig?

Vagy állatkertben történik?

2021. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A Piroska megeszi a farkast.És így lesz a virsli.😁
2021. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Humor témában vetetted fel a kérdést (sokan talán nem vették észre), ezért azt válaszolom, hogy a pingvin nem MEGESZI, hanem lesz@rja az embert.
2021. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Csabi 30 válasza:
Az ember megeszi a farkast??? Nem a farkas eszi meg az embert? (nagymamát)
2022. dec. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!