Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit mond a bálna?

Mit mond a bálna?

Figyelt kérdés
Téged is megszivattak már ezzel?

2021. márc. 10. 10:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond?
2021. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
meeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuu
2021. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2021. márc. 10. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Blutybluty
2021. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kapott volna egy pofont tőlem az illető,hogyha ezt megcsinálja valaki velem. Ha nem is rendeset erőből, de akkoris mindenképpen egy képleteset. Az a minimum, ami kijár ezért az arcátlanságért. Ha a párom csinálná meg ezt velem, el kezdődne a tudatosodása annak bennem, hogy nem tisztel, nem szeret; nem vagyok fontos neki; gúnyt próbál űzni belőlem. (Lány vagyok, 20 és 30 közötti. Csak hogy tudjátok hova tenni a kommentet.)
2021. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

*Lehet,hogy meg tudnánk beszélni, de simán benne lenne a pakliban az is, hogy elhagynám. Az ilyen csínytevéseket már gyerekkorban ki kéne nőni; sőt, bele se kéne kezdeni.


Jóvan, én most szigorú vagyok, de ez tényleg p0fátlanság ilyet csinálni; és a másiknak a semmibevétele; és ez nem jópofa , nem is értem a többi embernek a reakcióját, hogy hogy bírnak ilyen nyugodtan csak röhögni, meg ez amúgy maga a dolog , hogy leköpi, nem is vicces; inkább az, hogy hirtelen, váratlanul van, és akkor az ember nem tudja, hogy zavarában most hova kapjon, és attól elmosolyodik, de az, hogy konkrétan valaki röhögjön rajta, az nekem durva. Szóval, ha valaki rámköp, bárki is legyen az, minimum egy finom maflást megér; csak hogy érezze ő is a törődést.


Má' bocsi, hogy kicsináltam a hangulatot itten, akinek volt; de szal bocsi.

2021. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
*Egyébként a bluty-blutty-ot támogatom !! :)
2021. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Ezt nem értem..

Most akkor mit mond vagy mi?

2021. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"fssssssssssssssssüűű " Ezt mondja, amikor köpődik. Viszont szerintem én valami bőgést tudnék elképzelni. Keressetek videót, hogy sound/noise/voice of whale, vagy bálna hangja, vagy ilyesmik. Én most előbb rá akartam keresni,de nagyon lassan csak elkezdett a Google betölteni valami kis négyzetet; máskor pillanatok alatt behozza hogy kikattinthassam, de most valamiért sajna nem:S
2021. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!