Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol van az a kérdés amiben...

Hol van az a kérdés amiben összehoztunk egy tök jó kis történetet a cigányokról meg perzsia hercegéről még tegnap?

Figyelt kérdés
nem találom :(:(
2010. aug. 19. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt én tettem fel,de tnap este láttam,h a moderátorok irták,h le lett törölve :'(. ki volt az a bu*i aki bejelentette? ?:@
2010. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Folytassátok itt a történetet!
2010. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

dehát aki még nem olvasta? hát a vége az az volt,h beragadtak a boltba,a nagyi fejét megették,de a szeme begurult a pult alá.azért versenyeztek.asszem a herceggel történt vmi és az ablakon kidobták a fejét,ami már rettentő büdös lett. akkor csák norisz és a többiek veszekedni kezdtek ,h vizes a bor.csák norisz belepisilt ,de csak azért ,mert nem volt wc :S.

asszem enyi. am a moderátorok vmi olyat irtak,h ez nem kérdés,meg nem ide való -.-.

2010. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

és szerinted ide való?

de látom fantáziátok az van:D

2010. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

de hát az kérdés volt,hogy irunk e egy buta,de vicces történetet?

és mivel ez a humor kategoria,és az első válaszadón kivül volt 60 ,aki irt és tök jó volt,teccett neki,nemhiszem,h lekellett vna törölni.ráadásul azért irtam,mert pocsék kedvem volt és fel akartam vidulni,de rájöttem,h erröl ennyit...

2010. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
feltettem ujra a kérdést.irjatok hozzá,h arrol szoljon ,mint a tnapi.
2010. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen, már irom is de ezt nem értem mért kell letörölni...-.-
2010. aug. 19. 10:47
 8/12 A kérdező kommentje:
mert én meg sajna lemaradtam a feléről...és ma akartam elolvasni
2010. aug. 19. 10:53
 9/12 anonim ***** válasza:
sajnos ez van mindig van egy köcsög aki bejelenti csak azt nem tudom minek hogyha egyszer direkt a humor kategóriába rakjuk én feltettem azt a kérdést hogy ismered e a macskámat és azt is leszedték :( :@
2010. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jajah,pedig mindenkinek teccett :(((((((((
2010. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!