Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Régen miért volt minden...

Régen miért volt minden fekete-fehér? vagy még akkor nem találták fel a színeket?

Figyelt kérdés
néztem tegnap ilyen régi kb. 50 éves filmeket és az egész világ fekete fehér volt! milyen rossz lehetett úgy élni, hogy nem tudtad eldönteni, hogy felhőtlen az ég vagy be van borulva... és még azt mondják a taták hogy régen milyen jó volt..
2021. márc. 24. 10:42
1 2
 1/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

Hát igen, xar lehetett.

De ez egy elég rövid időszak volt, előtte ugyanúgy színes volt minden, mint ma.

[link]

2021. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2021. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van.Fekete-fehér volt minden.Ezért nem voltak jelzőlámpák sem az utakon.Nem lett volna értelme.
2021. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nem minden volt fekete-fehér.

A piros gyerekkabátok színesek voltak. Láttam a Schindler listájában.

2021. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, szürke is volt.
2021. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Azé egyékbkén komolyra fordítva a szót,mai napig se tudják ,hogy miért latunk színeket.Jelenleg van egy elmélet, de úgy ertelnezzük a dolgot,hogy semminek sincs színe.Csak pont azt az egy színt veri vissza.
2021. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na! Na! Csak előbukkant a humor. A 6. válaszban már fellelhető.
2021. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dongaben ***** válasza:
100%
Fater hazajött anno este, és ment a meccs. Kérdezte: "Kik a Magyarok?" Mondtam: "A feketék." Aztán szidta őket, mint a bokrot! Lehet, hogy rasszista volt a fater, és én okoztam...?
2021. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, régen még a szivárvány is fekete-fehér volt, és trafikba kellett elmenni a telefonhoz betárcsázós internetér. A wifit meg a kútról húztuk, kemény idők voltak. Akkor még ló húzta az 5G-t. A mai gyerekek már nem tudják, hogy mi a kemény élet. Szobabiciklivel kellett tekerni a dinamót, hogy a fater a számítógépen megírjon egy e-mailt, a tabletet meg úgy kellett berántani, hogy működjön. A kazettát kézzel kellett visszatekerni az elejére, hogy újra meghallgathasd a kedvenc zenédet. A mostani gyerekeknek kivan nyalva a segge.
2021. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dongaben ***** válasza:
100%

"ma 15:29" :XDDDD

Azt kihagytad, hogy az Iphone-hoz el kellett menni a vegyesboltba szénsav patront venni...:)

2021. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!