Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hazudozzunk magunkrol az...

Hazudozzunk magunkrol az interneton?

Figyelt kérdés

Lattam hogy mostanaban ez nagy trend.

Nekem lenne hozza kedvem, de kezdje mas. En nemtom hogy kell. En csak fullentgetni szoktam.



#Hazuggyá
2021. márc. 31. 20:51
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/138 A kérdező kommentje:
2021. máj. 17. 14:46
 132/138 A kérdező kommentje:
Miert b***om el az idom ilyen f***kodassal? De komolyan, sokkal fontosabb dolgom is lenne. Eletbevagoak is. Lehet retardalok? XD
2021. máj. 17. 14:47
 133/138 Wadmalac ***** válasza:
Politikusképzés.
2021. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/138 A kérdező kommentje:

133: Ok ponthogy nem hazudhatnak. Annak sulyos kovetkezmenyei lennek. Nem is szoktak. Jogallamban elunk embeer. Jogod van kussolni vagy imadni a Viktort.

Neakardhogyodamennyek dikk

2021. máj. 17. 14:53
 135/138 Wadmalac ***** válasza:

Alapvetően egy politikusnak nem az igazmondás a dolga, hanem az, hogy azt mondja, aminek a legjótékonyabb hatása lesz az országra.


"Sose engedd, hogy az erkölcsi érzéked megakadályozzon a helyes döntésben".


Punktum.

2021. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/138 A kérdező kommentje:
Hat igen, a zorszagok mar csak ilyenok. Muszaly nekik hazudni. Megtudnak hogy jot teszunk veluk fellazadnanak. Azt kő hazudni hogy szetoaszuk a zallamkasszat, titokban meg a sajat zsebunkbol tumjuk azt. Vegre valaki megert. Koszonom. Viktor szelleme vóttam. Megszalltam kisidore ezt a GYK profilt
2021. máj. 19. 11:25
 137/138 anonim ***** válasza:

Mostanában azt szoktam hazudozni magamról, hogy bitcoin befektető vagyok és ebből lett nagyon sok pénzem. Keress rá itt a bitcoinra, minden kérdés alá beírom többször is, hogy mekkora hasznom van.

Máskor olyanokat szoktam hazudni, hogy kőműves, építési vállalkozó vagyok, aki több millió forintot keres havonta.

Amikor nincs kedvem nagyot hazudni, akkor csak sportautót hazudok magamnak.

Az interneten az lehetek, aki csak akarok, mert azt hazudok, amit akarok.

A legszebb az egészben, hogy mindent gond nélkül elhisznek. Ez szórakoztat. Ezért csinálom. Meg sem fordul a fejükben, hogy ha olyan gazdag vagyok, mint amilyennek beállítom magamat, akkor mit keresek itt és miért nincs jobb úri szórakozásom. Nagyon hiszékenyek az emberek.

2021. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/138 A kérdező kommentje:
Ha en megnyernem az 5-os lottot akkor ugyanazok maradnanak a hobbijaim. Csak kozben kaviart zabalnek foetelkent es kokainoznek ajulasig. Ugyanazokat a szar sorikat szednem ncorerol, ugyanugy trollkodnek a neten. Persze sokkal tobb idom lenne ezekre hisz nem dolgoznek. Ok, lehet neha prostiznek is de az nem vinne el a teljes napom. Mas Uri hobbi nem hiszem hogy erdekelne.
2021. máj. 20. 13:42
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!