Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol van a villanybol a körte?

Hol van a villanybol a körte?

Figyelt kérdés

Az élet szép, barátnőmmel tegnap költöztünk össze az első házunkba.

Az a nagy igazság, hogy műszaki tudasom 0. Nálunk Fater csinalta az ilyeneket. A villany kiment az új házba és barátnőm azt mondta, cseréljem ki a villanykörtét! De körtét nem látok benne. Szóval hol kéne lennie a körtének? Tegnap barátnőm athívta a baratnőit, lehet ők ették meg a körtét, ezért ment ki a villany? Ha veszek egy kg körtét az meddig elég és hogyan kell beszerelni?



2021. ápr. 1. 18:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy almával kellett volna próbálni. Lehet, hogy beugratás volt az elnevezés; de lehet, hogy csak a te esetedben egy áprilisi prank volt az. :) Hogy a tiédbe tehát nem is körte kell, hanem alma. :) Vagy lufi. :):)
2021. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
*Vagy barack. Habár lehet, hogy mégiscsak szilvásbuktával világít. (Nekünk 1× működött. Bár lehet azt is álmodtam. Hmm...
2021. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Najó, jó, de akkor miért nem Villanyalmának hívják? :D Ez így eléggé becsapós.. Holnap ha nyitva lesz megint elbaktatok a zöldségeshez, ezuttal almáért. Nem értem miért nem mellékelnek egyértelmű használati utasítást, azt írják " Csavarja be a körtét az óramutató járásával megegyezően. " Bár nekem digitális órám van, úgyhogy... Gondolom iránytű is megteszi. Na megnézem almával, köszi :D
2021. ápr. 2. 21:23
 14/24 anonim ***** válasza:
Ne a zöldségesbe menj, tesó, az almák a gyümölcsösben vannak ;) (Csak szólok hogy a zöldségek között nem találnád, kivéve, ha max zöldalma. :) :))
2021. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm e hasznos tanácsot, GPS-be akkor gyümölcsöst írtam, a legközelebbi, 233 km-re található, vége már 30km földút, remélem megéri a fáradtságot, mert már így is sok időbe, energiába, pénzbe szexmegvonásba és barátnőm haragjába van, ez a villany.
2021. ápr. 2. 21:35
 16/24 anonim ***** válasza:

Várjá', fordulj vissza; lehet, hogy könyv is jó! :) Ne menj tovább, ne menj végig a gyümölcsösig !! :) Fordúly mög; és ozt' gyere haza ! :) :)


lehet h a szaktudast hiányolja a világítás. Probáld meg, hogy csavarj be egy könyvet !

:)

2021. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

És ezt csak most irod 16? Már elmentem a gyümölcsösig, szedtem néhány almát, el volt keritve de bemásztam, auto futóműve kopog azóta, mondjuk meg jó hogy a baratnőmét vittem.. Rafogjuk majd, hogy megint tonkretette..

Na szóval hoztam almát de az nem fér bele a villanyba, ketté vágtam így meg már túl kicsi, a könyv lapjait megprobaltam, viszont meggyulladt, és langokba kapott, nem is tudtam, hogy gyujtó funkciója is van ennek a csillárnak, már értem miért volt ilyen drága ez is jó pofa extra ;)

2021. ápr. 3. 14:13
 18/24 anonim ***** válasza:

Ja hát igen :D Az a cég ajándéka lehetett :D Hogy még erre is funkcionál. :):)


Csak arra vigyázz, bele ne törjön a filctroll.

2021. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szuper kis csillár ez, mindent tud, meg full full extrás, csak éppen nem világít. Ilyen csillárok kellenek a 21. Században, tuti ez is okos csillár ;)
2021. ápr. 3. 14:25
 20/24 anonim ***** válasza:

"Hol van a villanybol a körte?"

Azon gondolkodtam; most írtam be egy választ valakinek, hogy én a Húsvéti nyuszinak villanyborotvát adnék. Lehet, hogy az lesz a probléma, hogy nem borotváltad meg a villanyt; és lehet, ha megnézed, a körte ott lesz alatta. Azért nem fért már oda be az alma.

2021. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!