Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veletek fordult már elő olyan...

Veletek fordult már elő olyan hogy Vladimir Putyin ott volt a szobátokba?

Figyelt kérdés

Most értem haza és itt találtam Putyint a szobámban,éppen két vörös zászlót lengető pincepókot tanít helyesen tisztelegni.


Persze megkérdeztem hogy mit akar itt,erre Putyin azt mondta nekem tört magyarsággal hogy:"ez mától lenni szovjiet unyió,te és pincepókok lenni elftárs„.



Veletek fordult már elő ilyesmi?


Mi a teendő ilyenkor?



2021. ápr. 6. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Igen, ez egy gyakori probléma. Sok mindent nem lehet tenni, el kell fogadni, oroszul kell tanulni és legyél elvtárs. Előbb utóbb el fog menni. Arra vigyázz hogy szereti a medvéket szóval hogyha arra kelsz hogy egy aranyos barna maci csikolja a nagylábuljad akkor adj neki rántott sajtot. Ha van otthon Putyinod akkor fontos hogy hetente legalább 1-szer nyomatni kell vagy egy hard bass zenét, vagy a Поюшка поле-t.
2021. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
98%
Ahh nagyon gyakori de már megszoktam
2021. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog... Ilyen hülyeséget hogy kérdezhetsz tőlem...?? Én magam vagyok Putyin, így logikus módon Putyin nem jöhet be hozzám a szobába, mert akkor skizo volnék!
2021. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok Putyin te skizo gecc
2021. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen, de a vodkát nem nagyon bírja Putyin báttya :/ Elkeudünk inni Ő már a 3. Pohár tol kifekszik !
2021. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Anyad nem birja a piat

Jovan hat akkor atomhaboru hat ez van

2021. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen tiszteletteljesen fordúlj a vezetődhöz!

Jobban jársz te is, a pókok is!

Pár hónap alatt tanulj meg oroszul, majd csatlakozz a világ legnagyobb országához. Mit veszíthetsz... Ha a legnagyobbakkal vagy :D

(Plussz pókok)

2021. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
Hozzánk is eljött egyszer! Egy cipősdobozban vitték el a maradványait! Most orbánt várom!
2021. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szomszédom Putyin, minden nap látom.
2021. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam Kim Dzsong Un szokott néha megjelenni, már rohadtul unom, de szerencsére amikor bekapcsolok egy kis kpopot azonnal eltűnik. Szóval teljesen átérzem a problémád, de sajnos hasznos tanáccsal nem tudok szolgálni.
2021. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!