Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány ember kell egy medve...

Hány ember kell egy medve leterítéséhez?

2021. ápr. 8. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 db Leonardo DiCaprio kell hozzá.
2021. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ha nincs kéznél DiCaprio, akkor is elég egy, csak elég nagy puskával.


Egy megtermett és megfelelően rossz hangulatú grizzly esetén pankráció jellegű bunyó keretében tutira kéne hozzá annyi ember, amennyi egyszerre oda sem fér.

2021. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az öreg székely mondja a fiának: - Na fiam, fogd a puskát, egy zsákot, meg a tökönharapós kutyát, megyünk éjjel medvét fogni.-

A kis székely gyanakodva kérdezi: - édesapám, mégis, hogyan gondolja a vadászatot?-

- Tudod fiam, ilyenkor a medve fenn alszik a fán, én felmászok hozzá és lelököm, te ráereszted a tökönharapós kutyát, mire a medve összegörnyed, ráhúzod a zsákot és már meg is fogtuk.-

- De ha ilyen módon megfogjuk, akkor minek a puska?- Kérdezi a fiú.

- Azért fiam, mert lehet, hogy a medve lök le engem a fáról, akkor rögtön lelövöd a kutyát...-

2021. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy aki észreveszi, a másik, aki odamegy, a harmadik, aki leteríti, plusz még egy, aki hazaviszi, az 3+1, vagyis 5.
2021. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem?
2022. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!