Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Magyarországon holvan varázsló...

Magyarországon holvan varázsló iskola?

Figyelt kérdés

Tudom nemojan a varázslás mint a Harry Poter-ban .

De magyarországon holvan varázsló iskola ? És mi a neve ? És hol található ? Van weboldala ?


2010. aug. 21. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Tudod hol van?

Ott, ahol az elmegyógyintézet. ;)

2010. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Inkább nyelvtanórára mennél... (1. voltam)
2010. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Rossz kategória, amúgy bűvészkedni akarsz?
2010. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Telekgerendáson van, elég nehéz bejutni, de itt mindent megtanulhatsz! Megtanulod, hogy kell egy varázsütésre kilopni a rendőrautó benzintankjából a benzint! De csakis akkor vesznek fel, ha már tudsz varázsolni, mondjuk 8 gyereket 7 év alatt! De vigyázz ki ne csússz a korhatárból mert csak 15 évesig vesznek fel embereket. Sajnos a 8 általános kötelező!
2010. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2010. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én ugyhalotam régeben hogy 5 hejen van az országba .Csak nemtudom hol . Amugy 18 évesen akarok menni .
2010. aug. 21. 13:30
 7/21 anonim ***** válasza:

Remélem, a 18 éves kor vicc, a nyelvtanóra tényleg inkább javasolt. Igazi varázslókban csak a kisgyerekek hisznek, de online "varázsiskola" mondjuk a Bagolykő. Ott szerepjátékos módon lehet mágusosdit játszani, de ahhoz először írni is meg kellene tanulni.

Ha bűvészekre gondoltál, az gáz(abb), nem ismerni bűvész-varázsló közti különbséget.

2010. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én varázsló iskolára gondoltam . Mer van ojanis hogy boszorkány képző iskola . Cs ak nemtudom hol . De utánajárok
2010. aug. 21. 16:58
 9/21 anonim ***** válasza:

Ugye 18 év alatt a pár év múlva esedékes korodra gondoltál? Varázslók NEM léteznek, sem Potter-félék, sem másmilyenek nem. Nem hiszem, hogy csak egy hülye mugli vagyok, aki nem tud a mellettem létező varázsvilágról.

Ami varázslók és boszorkányok közti különbséget illeti: utóbbi a női vari.

2010. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

énis tudom .


És a varázslás lehetséges hidd el . És a varázspálca nem sima bot. Az egy gondosan elkészített amibe bennevan 1 főnix tol . Vagy galamb tol és még eggy virágmag azse mindegy mijen mag néz utána. De neugy képzeld el mint a harry potter - ben . It más varéázslás van de hasonlo . És tudod vannak ojan boszorkányok akik sok varázslatot tudnak

2010. aug. 21. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!