Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek, ha egy kutya...

Nóras daughters kérdése:

Szerintetek, ha egy kutya megharap, akkor én is egy korcs leszek? Szerintem nem, de ezt hallottam. Félek.

Figyelt kérdés
lol

2021. ápr. 13. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha fajtatiszta harap meg, akkor nem.
2021. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kedves anonim
2021. ápr. 13. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Vakcinázd magad korcsosság ellen és nem kell félned, korcstalanná válhatsz.

Én jelenleg egy munkálkodás elleni oltást szeretnék, mert lusta dög vagyok és utálok dolgozni.

Egyébként meg nem vagy te egy kicsit rasszista ezzel az elavult fajelméleteddel?

2021. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Veszettség elleni oltás
2021. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te már most is korcs vagy,nem sok minden fog változni :o
2021. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
46%
Hát ha ez lehetséges, imádkozom, hogy harapjon meg téged egy zseni, hátha kicsit megfertőz hasznodra.
2021. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadók! Köszönöm azoknak, akik megtiszteltek értelmes válasszal, a többieknek azt kívánom, hogy legyen fejlettebb a humorérzékük. :)
2021. ápr. 19. 17:03
 8/8 válasza:
Azzal vigyázni kell, engem egyszer megharapott egy, azóta néha ugatok meg én is harapok, de eddig csak kevesen vették észre :D
2021. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!