Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az a google?

Mi az a google?

Figyelt kérdés
Ogle menés?
2021. ápr. 14. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, keress rá a "Guglin". :):) Amúgy olyan aranyos volt, van az, amikor Rontó Ralph lezúzza a netet (Az a 2. rész:) -első nekem nem jött be annyira, de a második király:):) -); és akkor így mondja, hogy "Most már tudjuk azt is, hogy hol érdemes gugológyakorlatokat végezni. :):) Amikor elmennek egy ilyen Google-feliratú épület mellett az interneten. :):)
2021. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Na, amúgy, nem a Google az egy olyan keresőprogram, szóval beírsz egy szót, és akkor ő dob ki neked találatokat rá az interneten;és akkor így könnyebb megkeresni esetleg pl amit akarsz, van még hasonló a Bing, Duckduckgo, meg nemtom még, mik vannak. Tehát beleírsz egy szót, ő meg dob ki olyan cikkeket, ami tartalmazza. :);):)
2021. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Így tudod előhívni hogy www.google.com már lehet, hogy egy ideje pont hu-val is működik. :):)
2021. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Jaaa, most esik le a szóvicced, hogy milyen "Ogle-menés"-re gondolsz. :) Nekünk egyszer volt olyan fizikaórán 7.-ben, hogy kérdezte a tanár, hogy hogy van a nyomás latinul? És akkor angolzseni osztálytársunk, akinek nem sokkal később 2 pont hiányzott volna már akkor, hetedikben (vagy nyolcadikban?), hogy meglegyen a középfokú nyelvvizsgája; tehát ő akkor szólt egy ilyet, hogy "GO!":D De egyébként ő azt még nem annyira hangosan mondta, csak a mellette lévő felröhögött; hogy "Aszonygyja GO!" :D:D:D :D
2021. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Matematikai dolog, ha jol ertelmeztem a cikket, akkor valami nagyon nagy szam, aminel minig van egy nagyobb :)


Forras: [link]

2021. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Reklámgyár, - "kereső szolgáltatás" fedőnéven.
2021. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudom mi az a go ogle.
2021. ápr. 14. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:
nemtudom
2021. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!