Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Merre mennél?:

Merre mennél?:

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 17:41
A kérdező szavazást indított:
Északre
Délra
Nyugatre
Keletra
Semerra sem
10 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg kell mondjam, nagyon fárasztók vagytok!
2021. ápr. 17. 17:42
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mondjad merre van a humor és szavazok
2021. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elbasztad a kérdést.Úgy kellett volna írni,hogy merra mennél.
2021. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 17. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Világgá.
2021. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Délra mennék. Szeretnék Ebolát kapni. Remelem ad vki. Mindig is kinhalalra vagytam. A kín eltereli a figyelmem arrol a tenyrol hogy vegre megdogolhetek. Igy nem kell atelnem azt a franya extazist a halalom elott.
2021. ápr. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A halál csak illusztráció, ne foglalkozz véle.
2021. ápr. 19. 05:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a halál gondolata tart még életben. Tudom, ez kicsit ironikus. Ha vegre kínhaldoklom akkor mar nem fogok ilyen butasagokon elmelkedni
2021. ápr. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Télen fagyhalàl.
2021. ápr. 19. 05:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Útrakelés (Franz Kafka)

Megparancsoltam, hozzák elő az istállóból lovamat. A szolga nem értett. Magam mentem az istállóba, megnyergeltem a lovam, nyeregbe szálltam. Távolból trombitahangot hallottam, megkérdeztem a szolgát, mit jelent. Nem tudott semmit, nem hallott semmit. A kapuban feltartóztatott, és megkérdezte: — Hová lovagolsz, uram?

— Nem tudom — mondtam —, csak innen el, csak innen el. Örökké innen el, csak így érkezhetem célomhoz.

— Ismered tehát célodat? — kérdezte.

— Igen — feleltem —, hiszen mondottam: „Innen el", ez a célom.

— Nem viszel eleséget se magaddal? — kérdezte.

— Nincs rá szükségem — feleltem —, ez az út olyan hosszú, hogy éhen halnék, ha útközben nem kaphatnék valamit. Nem vihetnék annyi eleséget, hogy kitartson. Hiszen, szerencsére, roppant út ez valóban.

2021. ápr. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!