Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Menő leszek, ha úgy próbálok...

Menő leszek, ha úgy próbálok csajozni, hogy előre szólok a csajnak, hogy "Figyelj báttya, én Pfizerral vagyok oltva, nem holmi kínai trágyalével."?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 20:03
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
67%

#28: Pánikkeltő fos?! Ezt mondd a Blikknek meg az összes kormánykézen lévő médiumnak, akik napi szinten terjesztik a rémhíreket és paráztatják a jó népet!!


Az oltás utáni statisztikákról vajon miért hallgatnak?!


Nincs ugye?! Minden szép és jó!


Aha...

2021. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 Wadmalac ***** válasza:
69%

Az első rémisztgetés, amibe beleolvastam, már hazugság. Covidos lett a vakciántól...

Aki ilyet leközöl, az nem orvos.

Aki meg elhiszi az nem értelmes lény.

2021. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
69%
Hát én is hallottam olyanokról, akik érdekes módon az oltás után lettek covidosak, szóval nem hiszem, hogy hazugság és nem lehet valami értelmes lény az, aki csak abban hisz, ami vele történik, de hogy még le is szól másokat, az tényleg az alpáriság alja.
2021. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
88%

"Betegek öregek tanárok rendőrök terhesek kapják a Pfizert"


Szerintem ez csak az oltási kampány elején volt igaz. Harmincas vagyok, semmi bajom,tegnap kaptam pfizert, több velem egykorú ismerősöm is.

Nem vagyok se tanár, se rendőr, meg semmi "ismeretségem" sincs sehol.

2021. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
78%

Orvosok a tisztánlátásért az kamuoldal Tamasi doktor és Pócs doktor

is alacsonyan képzett és vacak, tisztességtelen orvosok

Rájuk lehet keresni, hogy nem valódi orvosok, hanem kamuk!

2021. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=kd3XvA_3jZw

Házkutatást tartottak dr. Pócs Alfrédnál - YouTube

2021. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
85%
#35: remélem, beperelnek hitelrontásért!
2021. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
72%

#33 az hogy oltás után lett Covidos az nem azt jelenti hogy az oltástól lett Covidos. Lehet hogy tünetmentes Covidosan oltották, de a védettség sem alakul ki rögtön, ha oltás után elmész egy buliba, ott is simán elkaphatod.

A másik kedvenc rémhírem a meghalt az oltástól. Ha valaki meghal az oltás után, 99 százalék hogy valami más állt a háttérben, azt nem tudják bizonyítani hogy az oltás miatt halt meg, de azért terjesztik a hülyeséget.

2021. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
69%
#37 Ez milyen orvos házkutatást tartank Pócs Alfrédnál? Na ez jó orvos lehet...
2021. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
69%
Az Egri Városvédők Egyesületének önkormányzati képviselője elmondta, a Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai számítógépét és telefonját is lefoglalták amiatt, mert az elmúlt időszakban egyre nagyobb hangot adott annak, hogy véleménye szerint milyen káros hatásai vannak a koronavírus elleni vakcináknak. (rémhírterjesztő)
2021. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!