Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az élet egy hosszú trip?

Az élet egy hosszú trip?

Figyelt kérdés
Nem lehet hogy bevettünk valamit mind, és most mindenki csak trippel?

2021. ápr. 25. 13:32
A kérdező szavazást indított:
Trippelünk
Nem trippelünk
43 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
az én életem annyira nevetséges és hihetetlen, hogy nincs rá más magyarázat. we be trippin af
2021. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

A trip tudod az ilyen egy fajta borotva, de tehát nem a trimre gondolok, hanem a tollaslabdákra. Vagy nem is, mert hanem a csak. |

Köszönöm a figyelmet.

Amúgy kirándulás. Tudom én azt jól; ozt mégis milyen profi választ írtam annak ellenére, hogy badarság az egész; amit ide kihelyeztem most betűk halmaza, komment formájában. Azért ez csúcsszuper milyen választ írtam.:) Igen. Elégedett vagyok vele; ténylegesen. :):)

További mesés napot mindenkinek ! Aki trippelni akar; anna ktrippelőset; aki meg nem; annak meg nem .! :):):)

2021. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is grotesz egy trip, a szabály szerint, ahhoz hogy életbenmaradj meg kell enned egy triptársad, egy állatot pl., ez beteg xD De így hogy csak trip az egész, megnyugodtam xd
2021. ápr. 25. 14:46
 4/22 anonim válasza:
100%
De lehet, méghozzá a szerotonint. Valaki többet, valaki kevesebbet. Amikor pedig beveszünk valamit, például LSD-t vagy varázsgombát, akkor a szerotonintrecoptoraink ezeknek a hatóanyagát veszik fel szerotonin helyett, ez okozza a más valóságérzetet
2021. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Wadmalac ***** válasza:
58%

Nem.

Csak TE vagy belőve és minket is csak hallucinálsz.

2021. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az is megeshet xd Főleg hogy nem látok belőled, csak néhány értelmetlen szót xd Tehát egy bot vagy? Akkor elvégzek rajtad egy Turing-tesztet. Az első kérdés: Ha ember lennél honnan tudhatnád hogy rajtad kívül nem mindenki csak bot?
2021. ápr. 26. 22:35
 7/22 Wadmalac ***** válasza:
44%
Onnan, hogy botok nem tudnak neurotikusak lenni.
2021. ápr. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Egy szimulációban élünk
2021. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
71%
Köszi Paul Street
2021. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Onnan, hogy botok nem tudnak neurotikusak lenni."


De utánozhatják a neurotikus viselkedést.

2021. máj. 4. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!