Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudományos Elmélet: Létezik a...

Tudományos Elmélet: Létezik a Medvedisznóember?

Figyelt kérdés
Bebizonyitom! : NEM! mert ugye, a medvedisznüember, az félig medve, félig disznó, és félig ember, ami LEHETETLEN! fél+fél+fél = 1.5! szóval a medvedisznóember, most akkor egy másfél személy? neem....
2010. aug. 23. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Húzz már haza Gore! :D
2010. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik! Ha múltkor a mikulás feleségét keféltem akkor a medvedisznóembernek is léteznie kell!


[link]

2010. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
letezik! nezd meg a south parkban!
2010. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olvassátok már el! :D bebizonyitottam, hogy NEM létezik! medvember, disznómedve, embermedve emberdisznó létezhet! mert azok félig disznók vagy emberek, vagy félig medvék vagy disznók! azaz 0.5+0.5=1! 1 személy! ám, ha a medvedisznóembert kiszámoljuk, az 1,5! szóval a medvedisznóember NEM létezik! vagy léehet hogy valójában az igazi neve innen származik pl: 1. részeg mondta a másiknak az erdöben : ember! ember! ott egy medvedisznó! ember! én innen lett a medvedisznóember, ami valójában csak egy medvedisznó! ám meg, szabin vagyok. és baszottul ráérek! :D
2010. aug. 23. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
de lehez 1/3 ad részt medve, 1/3 ad részt disznó és 1/3 ad részt ember és az úgy egy egész...
2010. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de nem lehet! mert a south parkban is félig félig félig volt! (:
2010. aug. 23. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Most vonszol magával még egy fél személyt és akkor mivan? Én mindig hiszek Al Gorenak :D
2010. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de tényleg létezhet:

a részeg embert a részeg disznó jelzővel illetjük, tehát, az félig disznó, félig ember, (mellesleg az emberek nagy része félig disznó) és ha összejön egy medvével, akkor létezhet. Bocsi, de EZ VAN!!!!!!!!!!!

2010. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg igen is lehetséges... ha utána olvasol akkor a Monster Ripperben is 50% gyümölcslé és 100% Monster van. Ha nem hiszed vegyél egyet:)
2010. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem túl sok South Parkot nézel:D de sebaaj:DénisXD
2010. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!