Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez jó gépezet, konfigjuráció?

Ez jó gépezet, konfigjuráció?

Figyelt kérdés

8 libamájtos videókályha, 4 terrrrás vinnyó, 2 terrrrrrrás S-es D, jól szigetelt porcesszor, hogy a sok füst ne jöjjön ki belőle. Az egészet egy nagy deszkára szögeltem föl, a porcesszoron ment át a legnehezebben a szög, de azért sikerült.

Azt szeretném kérdezni, hogy nem indul be, ha bekapcsolom? A madzagokat bedugdostamm, betömködtem ahova köll.

Mit csináltam nem jól, vagy rosszul?

Nem szegelni kellett volna, hanem csavarozni? Vannak jó nagy réz facsavaraim is, ha úgy van.

Vigyem vissza a bótba? Ott megdrótozzák, vagy cserélik?

Ha majd jó lesz, akkor bányászkodni lehet vele? Sok szenet lehet vele kitermelni? Jó lenne télire.

Hullfádés monitort meghajccsa? Lehet rajta játszodni? Tom sok kérdés ez így, nehari.



#processzor #konföderáció #bányászkodás #konfigjuráció #videjózás #játszodás
2021. máj. 10. 21:36
 1/3 anonim válasza:
2021. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jó kis vas lesz az, csak lehet bele köll tenni egy kis lavor vízbe és tápot is adni kő néki, valami jófélét, utána elindul majd.
2021. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd ki a kukába és vegyél inkább prebuilt PC-t amit zuhanypostás hoz ki.
2021. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!