Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a poén ebben a székely...

Mi a poén ebben a székely viccben?

Figyelt kérdés

Hazaérkezik a székely fiú, benyit a házba és földbe gyökerezik a lába. Ott találja a hugát teljesen szétmarcangolva, csupa vér minden. Teljesen feldúlva továbbmegy a következő szobába, ahol ugyanilyen állapotban találja az anyját. Kétségbeesetten berohan a következő szobába, ahol ott ül az apja ugyancsak csupa vér, és egy hatalmas vágás van az arcán.

– Mi történt édesapám?

– Hát fiam, bejött a medve, szétmarcangolta a húgodat meg édesanyádat, nekem meg széthasította az arcomat.

– Úristen! És nem fáj?

– Csak ha nevetek.


2021. máj. 20. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon értem én sem. 🤔
2021. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Az a poén szerintem, hogy egy ilyen helyzetben nevet az apa, mert meghalt az asszony.
2021. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor ez ilyen fekete-humor. Köszönöm én is az értelmezést; most tévedtem ide.
2021. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
100%
Éppen az, hogy adott helyzetben marhára nem nevet, ezért vicces, hogy a fájdalomra ezt mondja.
2021. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De honnan tudja, hogy akkor fáj neki, ha nevet?

Meghalt mindenki ő meg nevet?!

2021. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Üveges pite gague boci Zenekar
2021. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!