Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan jellemeznétek Naftalin...

Hogyan jellemeznétek Naftalin Ernőt, milyen karakter ő?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 31. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A nevéhez fűrődik a kormánykerekes tricikli kifejlesztése, akármihez is ért, bármiről is előadást tart ott, ahova nem hívták meg és egy másik előadónak kellene előadnia, ezen kívül naftalinszagú és nehéz rájönni, hogy ez belőle, vagy a barnás színű, falvédő mintájú kötött pulóveréből árad.
2021. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
A legsötétebb kommunizmusban gyakran látott megmagyarázóemberek paródiája, akik a lakosságnak emészthető módon leegyszerűsítve próbálták adagolni a történéseket. Másik ilyen tipikus karakter a Koltai Róbert által megformált "Illetékes elvtárs"
2021. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Egyénként, ha komolyan akarok válaszolni, akkor nagyon hasonlít Szántaihoz a figura (írd be a youtube keresőjébe, hogy Szántai előadása és rá fogsz ismerni), de általánosságban az újhullámos ezoterikus/alternatív előadók paródiája, akik mindenfélét összehordanak.
2021. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, én meg azt hittem, hogy egy szobatudós
2021. máj. 31. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!