Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rövid, de hatásos rendőr...

Rövid, de hatásos rendőr viccre vagy találós kérdésre lenne szükségem. Van valami újdonság?

Figyelt kérdés
Jövő héten esküvőre megyek, én kísérem a menyasszonyt az oltárhoz. Gondoltam amíg odaérünk viccelődök kicsit. A menyasszony a lányom és rendőr. Megszokta már, hogy a komolyság szikrálya sincs meg bennem.
2021. jún. 4. 23:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezek nem annyira esküvősek, de valószínűleg már úgyis megvolt az esküvő, akkor már ideírom


Két rendőr három bombát talál járőrözés közben az erdő mélyén. Tanakodnak, mit csináljanak.

Végül egyikük azt mondja, vigyék be a kapitányságra.

− De mi van – kérdi aggódva a másik –, ha útközben az egyik bomba felrobban?

− De ostoba vagy! Hát akkor majd azt mondjuk, hogy csak kettőt találtunk!



Járőrözés közben hullát találnak a rendőrök. Az egyikük így szól:

− Annyi vesződség van egy ilyen halottal! Jegyzőkönyv, tanúk felkutatása, vádemelés, stb. Szerintem vigyük át a szomszéd körzetbe, legyen az ő gondjuk!

Másnap a szomszéd körzet járőrei megtalálják a hullát, mire az egyik felkiált:

− Úristen, ez visszajött!


2.amit idemásoltam,azt már ismertem; csak rákerestem,hogy hogy van pontosan, a másikat meg még akkor találtam.

[link]

2021. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
*ja és szóval ez Nem az én gyűjtésem.
2021. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!