Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mikor gondoltad utoljára azt,...

Mikor gondoltad utoljára azt, hogy talán lehet még egyszer belőled is egy tisztességes kenguruidomár?

Figyelt kérdés
Gyerekkori álmom válna ezzel valóra.

#tejfölös zokni #Reggel nagyon ment a hasam #kétszer vettem fel az egyik cipőmet #szalámis harmonika #elektromos húslevesszeletelő #Büdös láb elleni kenőcs
2021. jún. 7. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezdtem kenguruidomárkodni. De aztán idővel az összes kengurum tisztességtelen lett, így én már csak tisztességtelenkenguru idomár lehetek :(
2021. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Borzasztó. Fel tudtad dolgozni lelkileg? Szedsz rá valamit?
2021. jún. 7. 15:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
huszéves voltam amikor nyocadikba kérdezték minek akkarok továbtanulni, na akor gondoltam ere a szíp szakmára utojára. asztán a böribe majdnem leéretségiztem,de kedvezményel szabadultam
2021. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne add fel, tesókám! Finom a húsuk is. Dikk.
2021. jún. 7. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megtanulok bukfencezni, de ne akarj megenni vacsorára!
2021. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha jó nő vagy, akkor vannak más ötleteim is. 🤣
2021. jún. 7. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, momentán tele van a bukszám… ő, erszényem.
2021. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akarsz róla beszélni? 😉
2021. jún. 7. 17:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor eltanácsoltak az alpakaidomár iskolából. A pingvinesnél sem jártam sok sikerrel, a kenguruidomár egyetemre pedig azért vettek fel, mert szimpi voltam a kenguruknak, és szóltak egy pár szót az érdekemben.
2021. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9.


Na, végre egy szaktárs. Innen már csak felfelé vezet az út.


Ugye, hogy milyen cukik, amikor ugrálnak? A múltkor bemásztam az egyik erszényébe. Felejthetetlen élmény volt. Azt sajnálom csak, hogy a fényképezőgépemet otthon felejtettem a konyhaasztalon. Vagy az előszobaszekrényen. Ja, nem, a zsebemben volt. De ez csak utólag derült ki sajnos.

2021. jún. 7. 19:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!