Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces osztálykirándulós sztorik?

Vicces osztálykirándulós sztorik?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van valami jó osztálykirándulós sztorija -vicces, durva, kínos- és szívesen leírná az nyugodtan tegye meg 😂

Úgy szeretek ezeken röhögni



2021. jún. 8. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy osztálytársam aki mindig összehányta magát a buszon már az első 10 km-ben ez a kínos része.

A durva része meg az, hogy sosem figyeltek rá a tanárok, nem volt annyi eszük, hogy profilaktikusan legalább egy zacskót adtak volna neki, úgyhogy mindig pluszban kellett fizetni a takarításért.

Mi meg mindig röhögtünk amikor a sofőr habzó szájjal ordított. Aztán meg azon röhögtünk, hogy a sofőr velünk ordít mert kiröhögtük :D

2021. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer osztálykirándulás volt gimiben.

A Sanyi meg az Ica bementek a bokorba.

Egy perc múlva észrevette a tanárnő és rájuk ripakodott: "Ti meg mit csináltok a bokorban?"

Jött a válasz a bokorból: "Baszunk!"

Erre a tanárnő: "Jól van, azt hittem már, hogy cigiztek és isztok".

2021. jún. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Végzős évben annyira leittuk magunkat hogy a fűben aludtunk, miközben a tanár is annyit ivott hogy nem bírt kiszállni a kocsiból.
2021. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jajj de jóók XD

Nagyon jót röhögtem mindegyiken. Feldobtátok a napomat😁

2021. jún. 9. 19:40
 5/5 anonim válasza:
Ja. Nekem is. Mi az éjszakai túrán a sáros hegyen csúsztunk le, úgy hogy közben láttuk a sarki fényt, és denevérek röpködtek a fejünk felett
2021. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!