Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kell egy pofon vagy megküzdesz...

Zsoltiii96 kérdése:

Kell egy pofon vagy megküzdesz érte? :D

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én ezt így ismerem:

Kell egy pofon vagy megverekszel kettőért?


Am régen poén volt.:)

2010. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Oh, gratulálok Roxana: "Hány éves vagy és milyen nemű?" XD

Amúgy megküzdök a pofonért:)

2010. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tucski ***** válasza:
ésénmégelhittemharendöröknemhülyék XD
2010. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ikszdé xD ***** válasza:

Milyen nemű? Hát fehérnemű! xDD

Amugy megverekszek érte! Üdv Csáknorisz, a komisz. xDDD

2010. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Pff, ti de hülyék vagytok...-.-'

Ti komolyan minden fenntartás nélkül elhiszitek, amit egy IDEGEN az INTERNETEN keresztül mond vagy ír?!?! Úristen, nem is tudom ki az igazán hülye közülünk. -.-' Honnan tudja bármelyikőtök, hogy nem egy huszonéves nő ül a "Zsoltiii96" név mögött?!?! Istenem, ennyi marha g*ci...>.<' én is bármit írhattam volna, hogy Tamás45 vagy Péter25 vagy akármit, azt ugyanúgy elhittétek volna? Gondolom igen -.-' pff de ez titeket jellemez....

Amúgy meg a rendőrök h.ülyék. Nem tudom honnan vetted, hogy bármelyikbe is egy csepp ész szorult volna. . . *SÜN*

2010. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

Honnan tudja bármelyikőtök, hogy nem egy huszonéves nő ül a "Zsoltiii96" név mögött?!?! Istenem, ennyi marha g*ci...>.<' én is bármit írhattam volna, hogy Tamás45 vagy Péter25 vagy akármit, azt ugyanúgy elhittétek volna? Gondolom igen -.-' pff de ez titeket jellemez....



Ez nagyon ütött x'D

Biztos sok értelme lenne más keresztnevet kitalálni egy anoním oldalon -.-˝ Áhh ekkora nyomorékot xD

2010. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!