Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megkaptam az oltást. Mikor...

Megkaptam az oltást. Mikor fog letöltődni hozzá a szoftver?

Figyelt kérdés
Tegnap megkaptam az első adag oltásomat, de még nem érzem semmi hatását. Mennyi idő, amíg letöltődik az első frissítés? Ez magától elindul, vagy hogy? 5G területen kell ehhez lennem, vagy működik wifin keresztül is? Milyen képességeket ad ez a verzió? Köszi!

2021. jún. 11. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal!

A telepítést tart sokáig!

Ha nincs 5gé akkor kicsit lassabban működik... van hogy kifagy, akkor újra kell indítani 2 sörrel, vagy Tibi Atya féle fröccsel!

2021. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

A fogalmazásod stílusa alapján Windows alapú rendszer fut rajtad, szóval majd egyszer csak pótvizsga közben összeesel, innen tudod, hogy éppen települ a frissítés.

Amellett hogy le tudod majd győzni az amúgy nagyonis létező és veszélyes vírust, a füled jobban ráhangolódik Viktor beszédhangjára, illetve valamivel magasabbra tudsz majd ugrani.

De vigyázz, mert egy eredetiségvizsgálat is lefut minden frissítéskor, szóval ha jelenleg van bármi természetfeletti hatalmad, mint ahogy nekem is, akkor azt el fogod veszíteni.

2021. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz mailben egy linket hamarosan.
2021. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem a szoftver hiányzik. Az első körben kaptad a chip-et, a másodikkal kapod az aksit.
2021. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem indítottad magad újra!
2021. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!