Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Magassarkunak ki lehet faragni...

Magassarkunak ki lehet faragni a sarkát?

Figyelt kérdés
Azért mert a magassarkumnak tompa a sarka és szeretnèm szépre kifaragni hogy hegyes legyen.

2021. jún. 11. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A tűsarkakban általában van egy kis vascső. Csak szólok.
2021. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az értelmezésedben a "tompa a sarka"? Arra gondolsz, hogy túl vastag? Cipészek ki tudják cserélni.
2021. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Töltsél fel róla egy képet.
2021. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csapj egyett a sarkával egy betonra és letörik a sarka és akkor biztos hegyes lesz 😂
2021. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"szeretnèm szépre kifaragni"

A kérdés alapján biztos nagyon szép lesz. :))

2021. jún. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Bármit ki lehet. Bármit is. :) És mindent. Én egyszer lefaragtam egy felhőből, és ponttyá változtattam; gyorsan kellett szaladni, és behajítani a tóba, mert kezdett elsápadni. Szerencsére időben elértük a vizet; és még teljesítette is három kívánságomat. Az egyik az volt, hogy ne legyek polip; a második, hogy mindenkinek, aki épp ezt most itt olvassa; legyen egy saját autója, ami napelemmel hajtódik; meg legyen mégegy új pakli kártyám. Az első és az utolsó már teljesült. :) Még várunk egyet. :):) Az egy kissé időigényesebb kívánság; de meglesz majd talán egy szép napon. :):) Szép napot!! :)
2021. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
*Aki nem hiszi, ne járjon utána, mert csalimese; mert azt a felhőt valaki előtte már kiradirozta. :):)
2021. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!