Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Titeket tanítottak a szüleitek...

Titeket tanítottak a szüleitek móresre?

Figyelt kérdés

Nekem mindig ígérgették de nem tanították meg szóval a mai napig nem tudom hogy mi az pedig már felnőtt ember vagyok.

A másik, az a kesztyűbe dudálás. Az mit jelent, felveszel egy kesztyűt és azzal kell dudálni vagy mi?



2021. jún. 11. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem egészen. A dudát nyomod a kesztyűbe és úgy fog sikítani a duda.
2021. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Móresre tanítás = tiszteletre, jó modorra, illemre tanítani. Ha a szüleid ezekre nem tanított meg és neked sem sikerült felnőtt korodra ezeket a tulajdonságokat elsajátítani, az nagyon sajnálatos.
2021. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Móresre a szülők engem például nem tanítottak, magam jöttem rá az élet (vagy mi) folyamán.

Kesztyűbe dudálni pedig nem egy nagy trúváj, csak odateszed a fehér gumikesztyűt a megfelelő helyre, majd kiengeded a csilisbabot. Ha jól csináltad, szép nagyot tud robbanni.

2021. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem Mózesre tanitottak.
2021. jún. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos. De nem ért semmit. Sőt.
2021. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kesztyűben fogod meg egy nő mellét. Mit nem lehet ezen érteni? Télen természetes.
2021. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Igen, engem tanítottak arra. Elégtelenre vizsgáztam belőle
2021. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem, én egyetemen jártam móres szakra. Háromdanos mesterfokozatú diplomát szereztem belöle. Ilyen bordó szine van: (R166,G51,B63); és nagyon szép; meg látványos, mert világít is a sötétben. :):) Kiragasztottam a falra pillanatragasztóval. A pillanat is odaragadt; de hát, mit vót mit tenni; lefeküdtem, és reggel arra ébredtem; hogy álmodtam. :) (Tehát nem valódimodtam; csak ál. De ez már, egy másik sztori. :):) )
2021. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!