Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az alábbiak közül melyiket...

Az alábbiak közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Börtönbe kerülni
100 ezer évvel ezelőtt élni
Sorozatgyilkos kéne, hogy legyél vagy különben meghalnál
Egész életetben nem tudnál beszélni, süket és vak lennél meg kopasz is
Megcsókolni az ellenséged (akkor is ha a nemetek egyezik)
Borzalmas hangod lenne, még is kötelező lenne énekelve mondanod mindent
Fekete, rikító citromsárga és kék hajjal kéne, hogy leéld az életed és nem lennének barátaid
Remeteként kéne, hogy élj egész életedben
Közüsülni egy földönkívülivel
Kirakni a youtubera, instagrammra és facebookra (úgy hogy bárki megnézhesse), ahogyan egy csilláron hintázol, hamisan énekelve egy borzalmas ruhában
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

SOROZATGYILKOOOOS

vagy a youtube/insta/facebook vidi is vicceeeeeees :)

2021. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A közösülni egy földönkívülivel még lehet vonzó is. Pl a star wars-ban is vannak elég szexi nőstények, hozzájuk hasonlókkal rendszeresen is akár és nem érezném kényszernek. De ha már abból is azt a csiga szerű lényt vesszük alapul (nem jut eszembe a faj neve), na akkor talán 100ezer évvel ezelőtt élni. Bár akkor pont a jégkorszak volt. Egy 10ezer évvel ezelőtti dolog még jobban vonzana is.
2021. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Noha szeretem a társasági életet, remeteként el tudnék éldegélni akármeddig.
2021. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Közösülni egy földönkívülivel! A sok gyötrelmes választási lehetőség után felcsillant a szemem. Akarom!!! :)
2021. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha néma,süket és még vak is lennék,nemigazán érdekelne,hogy kopasz vagyok ( lányként) de a halál mindenképp jobb.
2021. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok,azért az kiakaszt,hogy legtöbben előbb közösülnének egy ufóval,pedig az ellenségeddel csak egy csókról van szó :p
2021. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a földönkívülieket izgatónak meg nem mindennapinak tartják és azért választották azt. Amúgy én nem szavazhatok, de én a sorozatgyilkososat választanám.
2021. jún. 13. 18:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6# Nincs ellenségem, vagyis inkább mindenki az ellenségem, szóval mindenképpen patthelyzet lenne, viszont ufóval egy földöntúli élmény volna! :)
2021. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7# Azért azt nem vágom, hogy inkább gyilkolásznál, minthogy remeteként elkerüld az efféle szituációt... :D
2021. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Börtönbe kerülni. Gondolkozzunk logikusan nics oda írva hogy meddig
2021. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!