Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szoktátok nézni Ovuvuevuevue...

Szoktátok nézni Ovuvuevuevue Enyetuenwuevue Ugbemugbem Osas YouTube csatornáját?

Figyelt kérdés
2021. jún. 29. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
2021. jún. 29. 16:14
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
pénzlejmolós arc
2021. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam.
2021. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem, én csak olyat ismerek,hogy a Highschoolmusical-ből HumuhumuNukunukuApuaa. :) Egyébként én ennek örültem , hogy ezt a magyar változatból kihagyták; creepy-nek találtam. :):)

High School Musical 2_Humu Humu Nuku Nuku Apu AA


Meg még a másik, ami eszembe jutott ennek kapcsán

Jackson 5 - E-Ne-Me-Ne-Mi-Ne-Moe


Ja meg még akkor

Sean Kingston, Justin Bieber - Eenie Meenie

Tehát én ilyen írásban ezeket tudom, ami olyan hasonlóan szokatlan kinézetű szavakból áll össze.


Valamint még, van valami ilyen összeállítás, hogy leghosszabb, vagy legfurcsább városnevek //a Világ minden tájáról vannak gyűjtve; lehet,hogy talán főleg indiaiak, mert az ő városneveik lehetséges, hogy a magyar fülnek a legszokatlanabbak; meg talán van egy méter, vagy annál hosszabb városnév-táblájuk is, tehát van valami ilyen gyűjtés, nem emlékszem pontosan. Tehát ahol több érdekes városnevet gyűjtöttek egy csokorba.

2021. jún. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- Interviewer: vát iz jor néjm?

- Alany: Ovuvuevuevue Enyetuenwuevue Ugbemugbem Osas

- Interviewer: párdon, jor ném,jor ném,jor ném

- Alany: ma ném áj kall for jú náu

- Interviewer: káll it ögen

- Alany: Ovuvuevuevue Enyetuenwuevue Ugbemugbem Osas

- dzsizóósz...

2021. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!