Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lesz egyszer olimpiai szám a...

Lesz egyszer olimpiai szám a nőhajítás?

Figyelt kérdés

Éppen néztem a közvetítést az idei nőhajító bajnokságról.

A tavalyi bajnok, az angol Henry Th. Row készülődött. Előbb alaposan beporozta a kezeit, hogy ne ragadja ki a markából idő előtt a testes nőt a centrifugális erő. Az 5 évvel ezelőtti balesetet senki nem szeretné megismételni, mikor is egy idő előtt elengedett nő a nézőtér felé repült és a becsapódása következtében 10 halottal, 30 sérülttel és három beszakadt padsorral kellett számolni.

Kereste a fogást a nőn, majd mikor megtalálta, erősen megragadta és megkezdte a forgó mozgást. Azért is nehéz sport, mert nem csak a fizika törvényeivel, hanem a nő ellenkezésével is meg kell küzdeniük a versenyzőknek.

A lehető legjobb pillanatban elengedte mázsás sporteszközét.

A magyar sportkommentátor így narrálta a pillanatot: "Repül a nehéz nő: ki tudja, hol áll meg?"

Másodpercek múltán az eldobott nő 37 méternél landolt, miután a lendülettől még megszaladt úgy 5 és fél métert. Ezzel Th. Row megdöntötte a tavalyi rekordját, nagyon szép eredmény volt.

Ekkor jutott eszembe a gondolat, hogy "Hogyhogy nem olimpiai sortág?", hiszen már olyan sportágak is kikerültek az olimpiára, amelyekről nem is gondoltam volna.



#olimpia #sport #nőhajítás
2021. júl. 2. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én egy másik dimenzióból írok; itt mi hajítjuk a férfiakat. :) De mi csak viaszbábukat dobálunk, amiket róluk mintáztak; és soha nem sérül meg senki; mi jól dobunk mind. :):) Mes Teri szintre fejlesztettük a dobásainkat. :):) :)
2021. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!