Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » WÁÁÁÁÁÁ, ez annyira idegesítő,...

WÁÁÁÁÁÁ, ez annyira idegesítő, miért kell mindenre ráírni ezt?

Figyelt kérdés
Ha jobban megnézitek ti is észre veszitek. bemegyek a fürdőszobára és végezném a barna macit és akkor szembe ott virít az összes tisztálkodási eszköz és ráírják hogy hány méter, etől én kiborulok, és kiborul a bili is. hogy a f@szba lehet a sima dezodorom 36 méter? vagy 12 méter a fogkefe? van olyan mániákus ember aki milliméter pontosságggal nyomja a fogkeféjére a fogkrémet és kiszámolja hogy akkor az még hány alkalomra lesz jó? aztán meg a botban járkál felalá hogy: "vegyeke még egyy fogkérémet? ne vegyek? még van tizennégy centi a tubusban, de ha megveszem akkor lehet hogy ott fogom hagyni az előzőt? de ha viszont nem veszek akkor lehet hogy vasárnap már nem fogok tudni fogat mosni, mert a következő bevásárlás csak hétfőn lesz?" úristen! vagy van vannak olyan tesztelők akik kivesznek egy kész terméket, mondjuk egy dezodort és elkezdik végighúzni az autópályán hogy lemérjék hány méter? jóvan, ha ez nem volt elég akkor már azt meg se kérdezem hogy a szájvizem (folyékony!!), az hogy lehet tizenkét méter. dehogynem , azt hittétek mi? azért is mekérdezem, mert ez idegesít a második legjobban. bocs hogy ilyen hosszú lett, de lécci olvassátok végig, mert ha még valaki nem vette észre ezeket a megvásárolt termékekeken, és most vette észre az ugyanúgy fog érezni mint én!
2010. aug. 29. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
te hibbant vagy
2010. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

az nem métert jelent te nagyon "okos"


hanem azt h.mennyi ideig használható fel..


Tehát 12m=12 months vagyis hónap,24m=24 months

2010. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

2.vagyok

Mármint hogy felbontás után(nem a megvételtől számítva) meddig hasznáható fel..Azt jelenti.

2010. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Na kár volt úgy felcseszni az agyad.Ráadásul a saját tudatlanságodat reklámoztad.


Nem lett volna baj,ha csak megkérded,mit jelentenek ezek a jelzések a cuccokon,de rögtön okoskodtál is:S

2010. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy a kis ábráról (nyitott doboz) is tudni lehet h.ez nem métert jelent..

[link]

2010. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

A vécépapírra néha tényleg ráírják :D

De amúgy igaza van az előttem szólóknak, ha egy dobor van rárajzolva és abba van beleírva, hogy ennyi meg ennyi M, az a szavatossági időt jelzi.

Engem az borít ki, amikor ráírják, hogy pl 12 hónapig jó, de a gyártási időt nem írják rá...

2010. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
láma
2010. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kérdező benézte :D:D

Amúgy meg nem vicces :D

2010. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát szátok meg én csak feltettem egy kérdést, ami már nagyon idegesített engem, nem kell leszidni, nem kel hülyézni, mert erre való ez az oldal hogy feltegyük a kérdéseinket
2010. aug. 29. 13:56
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor miért fórumnak használod :D
2010. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!