Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljunk? Minden nap az...

Mit csináljunk? Minden nap az éjszaka közepén megjelenik nálunk egy gyertya a szomszéd szoba ablakában; és dalrafakad. Már nem tudunk tőle aludni. Múltkor már anyám odament megnézni, hogy már csak kikapcsolja;de addigra elolvadt.

Figyelt kérdés

Mármint nem anyám olvadt el, hanem a gyertya. És utána másnapra éjjelre mindig újra összeépíti magát, és dalra fakad. Az éjszaka kellős közepén.


xd



2021. aug. 17. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést a rendőrségen csendháborítás miatt.
2021. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja hát igen, mondjuk az igaz, hogy a csendhát is elég gyakran leborítja.
2021. aug. 17. 15:47
 3/7 A kérdező kommentje:
*Ja nem,mert anya mondta, hogy azt a múltkor csak álmodtam; akkor pont nem volt ott,mer' tudtam aludni.
2021. aug. 17. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyertyaszentelőt kell tartani, hátha akkor megnyugszik.
2021. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy akkor majd örömtáncot topog a kis viaszlábaival; de majd megpróbáljuk. :) :)
2021. aug. 18. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, az előbb kifelejtettem, hogy ha nem nyugszik így sem, régiségūzletekben lehet kapni gyertyakoppintót. 🙂
2021. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:):) És akkor azzal kopogjunk a fején .? És akkor megint nem alszunk. :)
2021. aug. 19. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!