Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a humor? Vagy inkább kinek...

Mi a humor? Vagy inkább kinek mi a humoros?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy ezen az oldalon valósággal elszabadulok. Nevetek a legfurább kérdéseken, válaszolok is rájuk. Egyesek vevők rá, másokat inkább idegesítūnk. Már éppen készūltem kõzkinccsé tenni az újabb őrūlt felfedezésemet, az ignoble díjazottakkal kapcsolatban, amikor a sokadik támadással találkoztam, és ez elgondolkodtatott. Valóban vissza kell-e fogni magunkat, vagy - mert ez a humor kategória - menjen minden tovább, és aki nem szeteti, inkább kerülje el. Mi a véleményetek?

2021. aug. 19. 13:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, mehet tovább
Nem szeretem az ostobaságokat
Teljesen agyament, aki ilyen kérdésekte válaszol
Akinek nem tetszik, lapozzon
17 szavazat
 1/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Hiába humor rovat, itt is sok minden bekerül, ami hogy is mondjam, szűk rétegnek humoros.

Nagyon szűknek.

Gyakran csak a kérdezőnek.


Sok kérdés meg nem is humornak indult, csak jobb híján itt kötött ki, olyan nevetséges a színvonala.

Néha meg humornak álcázott politizálás folyik, ami viszont ízléstelen.


De azért bele lehet futni jó poénokba.

És utána azokat oldalakon át újabb válaszokkal ragozni.

És mivel a humornak is ezer változata van, nem hiszem, hogy bármelyiket el kéne nyomni, kigyomlálni, csak mert egyeseknek pont az nem tetszik.


Én úgy vagyok vele, ha itt egy humor gyengébb, inkább megpróbálom válasszal feldobni, mint simán odabökni, hogy xar vicc.


És különben is, némelyik vicc olyan xar, hogy az már jó.


Szerintem már az pozitív, ha valaki keresi, próbálja produkálni a humort.

Még mindig jobb, mint az, aki irtja, leszólja.


A közízlés határain belül szerintem semmi visszafogás nem kell.

Ez itt a vidám gumiszoba.

2021. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen spontán jön legtöbbször.

Van ami tényleg nem humoros, de aki rászánja magát az mindenből kész humort tud varázsolni.Csak kellő intelligencia kell hozzá.

2021. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb mondták. Csak semmi elfolytás, a humor miatt (is) érdemes élni! Én már nagyrészt a humor kategória miatt járok csak a gyak-ra:) Vannak igazi kincsek számomra itt:)
2021. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*jaa, az elfojtás, 3-as voltam:)
2021. aug. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
60+ éve nevetek, amin csak lehet. Olyan kincs ez, amit nem engedek elvenni senkinek. Főleg nem a savanyújóskáknak. Sajnos a koromból kifolyólag egyre szűkül a még nem hallott, nem tapasztalt, vagy nem éppen az általam kitalált poénok, viccek sora. De így legalább minden újdonságért nagyon hálás tudok lenni.
2021. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó.Az élet semmit se ér humor nélkül.Sőt az élet egy nagy vicc, néha rajtunk nevetnek olykor mi nevetünk másokon.

Számomra is fontos a humor.Bár néha nyers és sok embernek nincs humorérzéke.A probléma gyökere talán az ,hogy sok ember többet gondol magáról vagy az életről.De 34 évemmel, sajnos arra jöttem rá ,hogy az idő egyre gyorsabban tellik és egyre sürgetöbbé vált ,hogy tartalmat töltsék bele.Kissebb nagyobb sikerrel.De igyekszem.

A nevetés és a pozitív felfogás annyit jelent, hogy magasabb szellemi szintre kerül az ember.Ugyan úgy ,ahogy a vallás is ezt kívánja.Micsoda megjelenést ad egy olyan ember akibe nincs harag vagy írigykedés.Magas szellemi fejlődés és büszke magatartás.

Így én is azt ajánlom ,nevetni, nevetni és nevetni.

2021. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!