Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon bevertem a kezemet,...

Nagyon bevertem a kezemet, lehet hogy koronavírus?

Figyelt kérdés
Még most is eléggé fáj és piros. A tünetek alapján azt hiszem covid lesz. Mikor az eset történt nem volt rajtam maszk, ezért nagyon félek. Érdemes tesztet kérni?

2021. szept. 6. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha van rá pénzed
2021. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
gyenge..
2021. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
97%
Szia, nem bántásból mondom de ez elég nagy butaság hogy attól vagy covidos hogy be verted a kezedet, ahol megütötted fog is fájni még, jegeld vagy vizesruházd és pár nap elmúlik, tesztelni meg hát szerintem felesleges, de ha attól megnyugszol akkor csinálj :) minden jót és ne parázz ennyire 😉😉
2021. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
3.Ne vedd ennyire komolyan, humor kategória direkt :D
2021. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Persze!Azért írtam a pénzt

#1

2021. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

az attól függ. Mivel korona vírus ezért ha koros vagy akkor a koron van a vírus, szóval attól függ, mennyire vagy koros, és hogy mikoros vagy illetve amikor elestél, tehát te már amikoros is vagy. Így biztos lehetsz benne. Mert a covid19 azt jelenti, hogy co+vidd, tehát a szénmonoxidot vidd, azaz vigyed 19km/óra sebességgel. Tehát összegezve:

Amikor elestél, ha pontosan 19km/óra sebességgel ütötted be a kezedet, annyi szénmonoxidot vittél magaddal, hogy megtörtént a baj. Ha kapar a kezed amikor beszélsz hozzá, akkor nagy a baj!

De mivel ütötted be?? Kiskalapáccsal vagy bézbólütővel miközben elestél?

2021. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 krwkco ***** válasza:
79%

Honnan tudjuk?

Legalább annyit megírhattál volna, hogy be vagy-e oltva. :-)

2021. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
97%
3 vagyok :) 4.Hát basszus én nem is láttam hogy ez humor kategória 😂😂😂😂 te jó ég de bamba vagyok 😂😂😂😂 és még magamba azt gondoltam hogy ha ezt tényleg elhiszi akkor elég nagy zűr van az agyában 😂😂😂 de az enyémbe van 😂😂😂😂😂
2021. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cubina ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a beverés pillanatában volt-e rajtad tripla maszk és voltak-e a másfél méteres körzetedben korona-gyanús személyek, és ha igen, hányan, valamint hogy ők is beverték-e valamelyik végtagjukat ugyanabban az időpontban, vagy kevéssel előtte/utána.

Sokan jelentették már coviddal kapcsolatban a bevert kezet/könyököt és más testrészeket, ezért már a hivatalos listán is szerepel, mint a covid súlyos szövődménye. :)

2021. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább oltás mellékhatás lehet.
2021. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!