Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Na, mi van? Együttek ide...

Na, mi van? Együttek ide kérdést óvasgatni?

Figyelt kérdés
Besenyő I.K. István, aki vagyok, azaz, Besenyő Imposztort Kereső István, elmondanám önöknek, hogy imposztort keresek. Há kérem, hogy létezik, hogy van má itt a oldalon aki nevemen írogat? Há ez hülyeség kérem! Nooooormális? Mé irna bárki a nevemen? Há azt gondolja, hogy a név helyettesítve az embert lesz a igazi? Ez hülyeséééég!!! Há nooormális? Ne irogasson tévhiteket mán! Aszt engem utánozni tudtok-e fiaim, lányaim? Keresném a utódomat. No, megen igazam van! Há nem? Ugye? Nem? DE.

2021. szept. 9. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Savanyúcukor!!!
2021. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Haha. Aaaaz jó! Oszt mitő savanyú az a cukor? Tán savanyúságba esett bele azt átvette a ízét?? Há nooormális? Hogy esne má bele a cukor a uborkához? Há még csak nem is hasonlítanak! Ennek semmi értelme kérem! A cukor a édes, a savanyú a savanyú, de együtt lenniük az sanyarúúú!
2021. szept. 9. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Margit?
2021. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaaaj a Margit... Noooormááális? Nemez kalapját is megutálta! Mé? Me az nemez kalap ám! Vagyis....de... ez kalap. Az anyaga nemez... Mármint, ez az anyaga...nemez...Oszt vehettem neki kalapot...Nooormááális? Mi az a kal app? Aszhiszi ha letőti a butafonra a kal appot, akkor majd fejére rakva a telefont hordhatja? Ez butaság! Jaaaj az én szívem oly nehéz, hun van kancácska kisasszonka?
2021. szept. 9. 20:35
 5/14 A kérdező kommentje:
No kérem. Továbbre se nézek itt utód jelölt megnyírbálást! Szeretnék nyugdíjba vonulni. No de nooormáááális vagyok én? Hogy lehetne díjba vonúni? Mé lennék tőle nyugodt? Ez hülyeség. Má idős vagyok. Keresem, de nem lelem utódom. Má én is hülyeséget mondok. utód ohm?? Há nooormális vagyok? Mé lenne már az úton ohm? Há az nem áll ellen a autónak, ha tovább hajt rajta!!
2021. szept. 9. 20:39
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nooormális?
2021. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az első, aki Besenyő Pista bácsis választ ad. :D
2021. szept. 9. 20:50
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Azt nem úgy írjuk, hogy "Együttek", hanem eeegyütttettek.

Nóóórmális, Margit? 🙄🙄🙄

2021. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Beszéltem a Besenyő Pista bácsival.

És megmondta a véleményem.

(idézet, tőlük)

2021. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8

Nem tegezem le a népet fiam! Én gyúriember vagyok kérem!

2021. szept. 9. 21:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!