Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elloptam a becsületkasszát....

Elloptam a becsületkasszát. Mit tudok felhozni mentségemre?

Figyelt kérdés

Mindenki,ha káromkodik, arra való. 20 forint fejenként. Akinek két feje van; de egyet káromkodik, 40-et tesz bele. Úgyhogy gyakorta szokásom frickírozni a kétfejű nagybátyám idegein.


Bocsi.


meglovasitottam


[Amúgy ne aggódjon senki; természetesen nem loptam el semmit; nem vagyok ennek a híve; ezt csak a mulatság kedvéért írtam ki ide nektek; mert eszembe jutott a "becsületkassza" szó. Amúgy ránéztem, és nem is azt jelenti; amire gondoltam; vagy csak egy része ez; egy ága. :):) ]



2021. szept. 9. 20:15
 1/9 A kérdező kommentje:
ezt a viccet amúgy így ilyen családilag képzeltem el, hogy egy családnak lenne egy ilyenje, és akkor úgy, aki káromkodik, bármikor; akár mégha nem is hallják, rakjon bele egyet, egy 20-asat.
2021. szept. 9. 20:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mit szívsz, de komoly cucc lehet 😆
2021. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én se tudom. Egy narancssárga színű tócsa volt ott az utcán; felszívtam szívószállal a számmal, narancslére hasonlított; de nem tudom pontosan, mi lehetett, mert nem volt odaírva. :) :)


XD



[Amúgy nincs is nagybátyám, meg ilyen tócsához sem volt szerencsém; meg se ittam volna. Én józanon vagyok ilyen. :):) ]

2021. szept. 9. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fhu ne haragudj de tudnál kevesebb pontosvesszőt használni vagy csak szimplán megfelelően tagolni a mondataidat? Már egyszerűen nem tudom kikerülni ezeket a kérdéseket és kiég a retinám:c
2021. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg. :S De amúgy szerintem jól használom. :):) De ha kellemetlenséget okoztam a retinádnak, akkor elnézést kérek. :):)
2021. szept. 9. 21:11
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó, amúgy lehet, hogy úgy tűnhet, kicsit túlzásba vittem a pontosvesszőzést; de egyébként oda szoktam rakni, ahol úgy látom, hogy nagyon kell a tagolás; hogy még egy mondat legyen, de minél jobban elkülönüljön. :):)


Mégegyszer bocsi a többieknek is, akiknek ezáltal kellemetlenséget okoztam; hogyha volt még ilyen. Remélem, nem volt. :):)


:)

:):)

2021. szept. 9. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy része ez; egy ága.
2021. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy a szabályzat kialakításakor gondoltatok a kétfejűekre is! Bölcsnek mondanálak.
2021. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!