Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elkezdett lélegezni a gépem a...

Elkezdett lélegezni a gépem a kábelen keresztül, amikor bekapcsoltam az Aero-t Windows 7-en, mit tegyek, fel fog robbani?

Figyelt kérdés
Tudjátok, az volt, hogy kiírta ott jobb alul, hogy "Merül az aksi" de a pc, nem laptop, laptop nincs is, pc van. És ekkor, Pirosra váltott a szín, a jelzése, a ledek, mindent magával rántott, hírtelen kiírta, kékhalál ellentétébe, a kékhalált, piros színnel, vagyis, ez nagyon absztrakt tudomány lehet már most! (Nem késöbb, most) És mint tudjuk, ha a kékhalál negatív-ba vált, akkor az visszafordul, vagyis utána már működött, de azt kezdtem észrevenni, hogy valami nagyon lélegzik, és ekkor, odanyúltam, a gép alá. És akkor amit éreztem, az a szivattyúzási szabály első lépése volt, a gép lélegzett, úgy van, lélegzett, de csak befelé, most akkor, felfog robbani? Mert ki nem légzett.
2021. szept. 21. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hátul is tapogatsdtsd, ott légz ki. A piroshalál meg nvidia cucc, az nem a te hibád. Még.
2021. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki, várj míg kihül; töltsd fel homokkal, és telepíts bele földigilisztákat ! Nekem múltkor bevált. Arra figyeljél rá, hogy nekik legyen méretarányosan helyük !! Kell a mozgástér is. Igaz, így ilyenkor használaton kívülre kerül a gép; mert ha lakók vannak benne; úgy nem lehet működtetni; de legalább nem történik bajod !! :)
2021. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(*természetesen nem tartok benne földigilisztákat; gabonát termesztek benne. :) )
2021. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tévedtem. A gépnek semmi baja, észrevettem, hogy pont akkor porszívozott a szomszéd és kapcsolta be/ki amikor én kapcsoltam be/ki a gépet.
2021. szept. 23. 05:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán a szomszéd, valami rosszat csinált?
2021. szept. 23. 05:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le az Anonymous.exe-t.
2021. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom, mert a legjobb PC program a világon.
2021. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!