Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Honnan tudhatom meg, hogy ha...

Honnan tudhatom meg, hogy ha megakarok tudni valamit, amit már tudok, de nem lehetséges megtudni, mert elfelejtettem, és amit megakarok tudni, arra már senki nem ad magyarázatot, de miközben tudom, és képtelenség emlékezni mert elfelejtettem?

Figyelt kérdés
A felejtések felejtése volt ez, negatív gravitáció közreműkédésével: Fel-Ejtés, lényegében, Fel-esett gondolatok.
2021. szept. 21. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó éjt neked is!
2021. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tudom erre a választ. Sajnos azonban nem adhatom meg, mert elfelejtettem és nem tudhatom meg újra, amit válasznak akartam adni, bár tudtam, de nem lehetséges újra megtudni amit akartam írni, már senki nem fogja elmondani. Senki nem fog magyarázatot adni rá, hogy miért felejtettem el amit tudtam, hogy tudjak adni egy választ arra, amit te is elfelejtettél és már én se tudom, pedig tudom, hogy tudod, hogy tudtam a választ arra, amit tudod, hogy tudtál, tudod, hogy elfelejtetted és senki nem felel már nekem se arra, hogy az általam tudott válasz már nem jön vissza az általad feltett kérdésre se soha. A medveújság meg a mackósajt-ó.
2021. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer tudtam; de mára már nem emlékszem a megoldásra.
2021. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Úgyhogy jót kérdeztél !

Máskoris fordulj hozzám bizalommal.

2021. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
onnín tudhatod meg, hogyha meg akarsz tudni valamit, hogy észreveszed. Azt, hogy meg akarod tudni.
2021. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!