Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az az érelm???

Mi az az érelm???

Figyelt kérdés
Mindig is tudtam hogy egyre okosabb vagyok, de most az orvosom is megerősített. Azt mondta érelm - eszesedésem van.
2021. szept. 22. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés; én is sokat gondolkodtam rajta; pedig énis okos vagyok. Szerintem egy marslakónak a levedlett bőre lehet egy szekrényben éjfélkor; de még majd horgya télen és majd előveszi. Kivéve amikor kettéroppan a szélben egy faág, mert ráesik egy dementor az égből, és egy illannyborotva; és amikor a kilincse páviánnak képzeli magát az ablakban; és leveti magát az üvegtoronyba; és olyankor nagyon bosszankodikis néha; néha, de mindig túlélimegúsza horzsolások nélkül; mert profi. Natehát, nekiáll faragni abból a faágból valami haszontalan sz@rt és kacatot; majdpedig beviszi az asztalra; és cserépbe rakja. Eztkövetően fölteszi a pörit főni. Remélem, kimerítő választ adtam.
2021. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tovabbra sem tudom mi az az érelm!
2022. ápr. 13. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, hát azt én sem. Első voltam. xd (Csak próbáltam megfejteni. :) )
2022. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!