Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek ajándékba? Nem sokára egymillió másodpercesek leszünk.

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 23:16
 1/10 anonim válasza:
66%
hülye
2010. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
stoppert hogy könnyen tudjátok mérni hány másodpercesek vagytok! :) Am jó kérdés csak nem ebbe a kategóriába! =)
2010. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :) - jót nevettem.


Nekem is valami hasonló jutott eszembe az előző kérdés olvasásakor.


De hát kicsik még... nem volt még komoly kapcsolatuk, majd ha lesz, már ők sem havonta fogják ünnepelni az évfordulókat :)


Tavaly volt a férjemmel a megismerkedésünk 10. évfordulója egy üveg pezsivel ünnepeltünk :)


28/N

2010. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Háháhá :D
2010. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azokat bírom, akik MSN kiírásban már szinte másodpercre számolják mióta vannak együtt:D
2010. aug. 31. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egymillió vibrátort.
2010. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
1millió mp az hány év? (Vagy hónap?) Lusta vagyok számolni.
2010. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

00:22: Hónap? Év? ~278 óra, ami majdnem 12 nap.


Amúgy minél kisebb lépcsőkben számolják a megünnepelendő időpontokat, annál kevésbé veszik az egész kapcsolatot komolyan. Ezért szoktam röhögni, mikor már 1 hét, vagy 1 hónap után pezsgőt bontanak.


Az első együtt töltött évet szerintem is érdemes megünnepelni, de ebből sincs értelme rendszert csinálni, hogy "nah, ezt az évet is megéltük" szlogenje alakuljon ki a dolognak.

2010. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez annyira hülyeség. Minek kell havonta ünnepelni? Szerintem még az ajándék is fölösleges.

Mi 10 hónapja vagyunk együtt, annyit szoktunk mondani hogy *Boldog ? hónapot*. Ennyi.

majd októberben, ha már 1 évesek vagyunk, biztos kedveskedünk egymásnak ajándékokkal, de az is más, mint a havi ünnepély.

2010. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
22%

Te tényleg hülye vagy már bocs!! :) szerintem semmit, majd esetleg 1 hónapnál, de még ott is teljesen felesleges!!!

Megszabad kérdezni amúgy hány éves vagy???

2010. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!