Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha kiesett a tyúk hátuljából...

Ha kiesett a tyúk hátuljából a katalizátor, úgy még mennyi ideig fog működni?

Figyelt kérdés
Ilyen fehér, és sárga a közepe.

2021. szept. 27. 17:42
A kérdező szavazást indított:
kevesebb, mint 10 év
10-15 év
16-19 év
20-45 év
46-20 millió év
20 millió 1 év - 38 millió évig
39 millió - 48 millió év
49-57 millió év
58 millió év - 1 milliárd év
1 milliárd 1 év, vagy jóval több is lehet, mint egymilliárd 1 év
12 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értettem,hogy a tyúlk még mennyi idejig fogja, hogy elkapirgál ottan , és boldogan. :) :) :)


Most vonatkoztassunk el attól, hogy bárkinek bármikor a fejére pottyanhat egy zongora. Ha semmilyen bántódás nem éri, arra lennék érdekes.



de a katalizátor is jó, ha arról írtok. :):)

2021. szept. 27. 17:47
 2/11 A kérdező kommentje:

érdekes itt = kíváncsi

Zongorákkal pedig nem labdázunk; kivéve, ha nem a zongora a labda; hanem az egyik játékos.

2021. szept. 27. 17:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit szívsz?
2021. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
moszkvics-slusszkulcs
2021. szept. 27. 18:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
38000001 évig. :)
2021. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jah, tényleg; azt kihagytam. :):)
2021. szept. 27. 19:19
 7/11 Wadmalac ***** válasza:
100%
Húslevesig.
2021. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A rántottcsirkén túl már nem valószínű, hogy kapirgál.


Na de van a tyúkról és a tehénről is egy történetem, ami viccnek indult..


Talán ismeritek, van egy vicc, ami arról szól, hogy elkezdjük neki mesélni, hogy gyerek korunkban voltunk vidéken.

Akkor már ébredezett a férfiasság bennünk, aztán vittük az istállóba a tehénke mögé a hokedlit meg a tetejére a sámlit...

..a ronda állat meg, nem kirúgta alólunk az egészet?

Ezt így legalább két-háromszor el kell mondani, a hokedli-sámli torony fontosságát hangsúlyozva.

..aztán rákérdezünk, Te nem jártál így?


Mire általában elkezd tiltakozni a hallgatónk akinek meséljük, nem, nem jártam így. Erre mi hozzá tesszük, ..akkor neked sikerült! 😅

Erre alapul a vicc.


Nálunk a munkahelyen is volt egy idős karbantartó bácsi, Karcsi bácsi, akinek kezdtem mesélni a viccet életszerűen, mint ha velem történt volna meg.


Még bégog se tudtam mondani, erre Karcsibűcsi belevágott,

"nekem meg a tyúkkal volt ilyen történetem!" mondta.


Erre már kíváncsi lettem, hogy tényleg..? ..és mi lett a vége?

Csupa tyúxar lettem, fejezte be az öreg! 😅😆

Amikor befejeztrm, erre felkiáltott Karcsibácsi, vele meg a tyúkkal fordult elő...! 😆😅

2021. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.

Az utolsó három sor valahonnan, a történet közepéről tolódhatott ée. Az véletlenül kerültboda, mint a tixar Karcsbá farkára.. 😫

2021. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mansour ***** válasza:
100%
Nem is az itt a kérdés, hogy merre vagy meddig, meg hogy katalizátor-e vagy kapirgál. Hanem az, hogy lesz-e ebből nekünk valami hasznunk? Mármint hogy zongora vagy kabát. Mert addig nem, amíg be nem valljuk, hogy belülről bujtogat valami. Millió évekkel dobálózunk, aztán meg aláállunk. Közben pedig észre sem vesszük, ha a sajtos roló kocka alakú vagy ha szalmabábok ülnek az orvosi várókban. Nekem esett már a fejemre zongoraverseny, de nem panaszkodom. Csak addig nyújtózkodom, amíg a mogyorókrém. Nem fogok ide vagy oda vonatkoztatni, bár nagyapám vasutas volt, de tartott ő is tyúkokat. Nehéz idők jártak akkor, pékinasok trónoltak a padlásszobákban, zsinóron lógtak a hurkapálcák és a katalizátort hírből sem ismerték. De ha ismerték sem kellett volna nekik, mert mindenki csak a málnaszörpre gondolt, meg a köszvényben szenvedő focikapusokra. Az én nagyapám karikagyűrűje még egyenes volt, erre máig büszke vagyok. De azok az idők elmúltak, ma már csak a tojásrántotta csillan meg néha a távoli háztetők ködbe vesző morajlásán. És te még mindig a tyúkokkal foglalkozol? Nőj fel végre és ragadd meg a kályhacsövet!! Tudod, hogy semmi sem fontosabb a jövő évi csicsókatermésnél!!!
2021. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!