Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Pörköltet mireszoktátok...

Pörköltet mireszoktátok használni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 17:49
A kérdező szavazást indított:
Beszerelem a motorba antigravitációs reproducer-hajtóműként (mese-nincs ilyen mese egyébiránt)
Ruhaszárító kötél gyanánt
Repülőgépleszállópályának
Öltönynek a mennyegzőre, nyirkosabb időkre sapkakaként is néha.
Szótárként, fordítóprogramos aplikációval rajta, vagy közösségi oldalak látogatására.
Könyvjelzőnek, a sátrat szoktam vele begöndöríteni a rögzítéshez a lábnyomom által.
Színpadi díszlet, (A golyóstoll radírozására alkalmas ruhacsipesz-darab kelléke)
Körtecsapda, virágcserépcsapda, zombiostrom-elhárító
Műhányás, ugrókötelezni szoktam vele
Fúrógép, metszőolló, vizespalack, bakancs, viking túlélőszett
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van némi szabadidőm, rendszeresen verses köteteket szoktam vele írni, vagy dezodorként, arcszeszként hasznàlom. Nem vagyok egy túl tàrsasàgi ember, így nagyon bevàlt! Esetleg még aloe veràs nyugtató fürdőt szoktam benne venni, nagyon kellemes érzés, pláne amikor a benne lévő zsírfoltok csiklandozzàk a lapockàmat. Csak ajànlani tudom mindenkinek!
2021. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor pörre megyek, és vesztek, abból fizetem ki a pörköltséget.
2021. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon nézem a híradót.
2021. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt töltöm a hókotróba, hogy beinduljon, aztán egy evezővel ellapátolom a havat.
2021. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Egyszer megtöltöttem pörköltszafttal egy digitális fényképezőgépet.

Véletlenül, hátizsákomban folyt bele.


Teljes szétszerelés és féktisztítós, kontaktspray-s takarítás után működött tovább facán. De a szaga megmaradt.

Főleg a hagyma meg a babérlevél.

2021. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mansour ***** válasza:
100%
A szuszék alá vánkosnak, ha túlságost kitellik a pitvar szegelletjében. Vagy csak bécsapom a csoroszlyába, hadd csincseregjen ottan kedvére. Ha netán kikajszulna, akkó' jól rárittyentek, hogy meg ne rücskösödjék a farcsoka immán. A maradékból meg keszkenyőt szoktam fonni a bíbiceknek.
2021. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!