Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A facebook azért nem megy,mert...

A facebook azért nem megy,mert nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés

Mentem felvenni az oltást de meggondoltam magam. Mondta a doktor, hogy akkor ezentúl búcsút mondhatok a régi életemnek, meg annak amit szerettem. Akkor erre gondolt? Facebookon uzom hangom a csajokat, messsendzseren chatelunk, beszéljük meg a randikat, ezek után hogyan tovább?


20/ helyes/ lefedőakrobata/ jó testű/ figyelmes / csókkirály / Mercedeses / F vagyok.



#Csajozás, facebook, covid, koronavírus #Meg a vírusnak is van kironája csak nekem nincsen #Mulatás büki karacsony, szilveszter, ajándék, hányás #Részeg, tocikológia, húsleves, Mercedes, amg, bőr #Zene, tuctuc, vacsora, randi, vak randi, sültkolbász #Szőkehajú, fucbook, történelem, tanulás meg jó h megy a natgeo
2021. okt. 4. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, hanem meee el vót romolwa; de má' jó. :)
2021. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Amúgy se megy; ott áll az egyhelybe az interneton. :):) :)
2021. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a patkányt törölték!
2023. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!