Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért van spagetti szaga a...

Miért van spagetti szaga a kezemnek már napok óta? (mosok kezet és mégis) Nem vicc! Tényleg olyan szagát érzem. Pedig nem is ettem spagettit mostanában, meg amúgy sem szoktam össze tapogatni kézzel.

Figyelt kérdés
Azért ide a humor kategóriába írtam ki ezt a kérdést, mert féltem, hogy máshonnan idióta hülyeség címszó alatt törölnék....

#kéz #spagetti szag
2021. okt. 8. 15:06
 1/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Izé...a spagetti, az egy tészta.

Annak aztán nem sok szaga van.

2021. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján. Nekem kerítésízű a hónaljam. De amúgy ez most komoly, lehet , hogy a kézzsír, vagy nem feltétlenül kézzsír, hanem akkor nem tudom. szal pl valaki összetapicskolta kézzel a tésztát, vagy például csak hasonlít a tésztán lévő zsír szaga a kezed szagához/illatához. Tehát a te kézzsírod szagához. És akkro csak úgy tünik, mintha, és akkor így összekevered.
2021. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

De jó neked, én imádom a spagettit, ám az én kezem még egy vacak makaróni szagú sem volt soha.

Ezt, azt én is szagoltam már rajta, punciszagot például, de bevallom én tapogattam előtte, de legszívesebben egy kis pénzszagot éreznék már a kezemen.

2021. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Durvább lenne, ha spagetti formája is lenne .
2021. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy ha úgy nézne ki, mint egy kép a spagetti formáról.
2021. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán spagetti illatú szappant használsz.
2021. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vaaagy szappan illatú spagettit szokott enni; és akkor azt hiszi, hogy az szappanillat, de valójában tipikus spagethy. :) (Én a 2,4,5 vagyok, csak eszembe jutott ez a #6- os kommentjéről. :) )
2021. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Óh, anyám; mekkora egy badarságot írtam. Most veszem észre. 7. vagyok. :O:)
2021. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!