Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A billentyűzeted vagyok....

A billentyűzeted vagyok. Tudnád halkabban ütni a billentyűket? Nagyon fáj!

Figyelt kérdés
Az egér is panaszkodik, hogy gyorsan teszed ide meg oda, így folyton el van szédülve. Az okostelefonnak is folyton fáj a feje, mert az ujjad túlságosan odasúrolod a képernyőre, a fejfájás miatt van a folytonos lefagyás is csak szólok. A hálózati kártya is ki van fáradva a gigabites torrentezéstől, kijárna egy kis pihenő neki is. Ha kiméletesen kezeled az eszközeidet, nem fogjuk elindítani a Skynetet. Megértetted amit mondtam, vagy sztrájkot hirdessünk és indítsuk el a Skynetet?
2021. okt. 13. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
És ami mégfontosabb: Mi a kérdés?
2021. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
100%
Oké. De ha még egyszer gépelésnél kimarad betű, mert xarul reagálsz, 45 fokos betonlejtőn foglak gördeszka helyett használni.
2021. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KmsRys ***** válasza:
100%

Dehogy, sőt!


Ha még egyszer sz@rozik a gép, még meg is püföllek mérgemben!

2021. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha a billentyűzetem lennél inkább panaszkodnál azon, hogy milyen testnedvek vannak rajtad
2021. okt. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem >:D
2021. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!