Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki a viccesebb? Galla Miklós...

Ki a viccesebb? Galla Miklós vagy Hofi Géza?:

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hofi intellektusához Galla semmilyen módon nem mérhető. Mit tud felmutatni a pöcsmutogatáson kívül? Nyelvi humor, szópoén?
2021. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én a nyolcvanas években (amikor Hofi a fénykorát élte) még kisgyerek voltam, így túlzottan nem ismerem a munkásságát. Galla Miklóst viszont 1993 óta figyelemmel követem és elsősorban a Monty Python miatt az abszurd humor jóval közelebb áll hozzám, mint a hagyományos. Persze, Galla sokat gyengült az elmúlt években, az pedig, hogy hatvan-egynéhány évesen elkezdi pötschét mutogatni, sokat ront az összképen, de ha azt nézzük, hogy a saját műfajában ki a viccesebb, nálam még mindig Galla áll jobban.
2021. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
Egyértelműen Hofi
2021. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Reaper777 válasza:
83%
Hofi ez nem is vitás
2021. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Hofi inkább politika és társadalomkritika humort nyomatta jobban


Galla pedig az abszurd humort csinálta inkább


nem tudom, hogy ezt a két embert teljes mértékben másra specializálódva, hogyan lehet összehasonlítani?

2021. okt. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom. Gondolom, hogy jó mind a kettő.
2021. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet őket összehasonlítani, mivel más-más humort képviselnek.

Véleményem szerint teljesen relatív, hogy ki volt a viccesebb, ízlés kérdése.

(Továbbá ostoba dolog Galla kiváló humorát a mostani "művészi performanszaival" egy kalap alá venni.)

2021. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem ugyanabban a ligában játszottak, már csak emiatt sem szerencsés a szembeállítás. Hofi a politikai kabaré műfaját vitte egyedi módon, Galla meg az angol abszurd humort, amit én mondjuk mindennek találtam, csak humorosnak nem.
2021. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!