Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudta egy teknős a...

Hogyan tudta egy teknős a Sixtus Kápolna mennyezetét kifejteni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 20:19
 1/3 Mansour ***** válasza:
Először még tudta, de aztán elfelejtette kifejteni. Így máig is kifejtetlenül maradt.
2021. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó, hogy elírtam, kifesteni. :D
2021. okt. 21. 09:24
 3/3 Mansour ***** válasza:

Ja, az más tészta. De máskor jobban figyelj oda, a humort komolyan kell venni!

Pontosan nem tudom, de hát nindzsa, nem? Olyan titkos trükkjei vannak, amivel simán megoldotta.

De olyat is hallottam már, hogy nem is biztos, hogy ő volt, hanem egy Angyal Mihály nevű amatőr magyar festő, aki ott téblábolt Rómában, mert szeretett volna elkapni valami magasrangú bíborost egy villámportréra, hátha jó pénzt kap majd érte. De egyszer csak látja, hogy a festőbrigád kenegeti ott a plafont mindenféle ronda színekkel. Nem bírta megállni, odament és behúzott egy csíkot, és mondta nekik, hogy "na látjátok, ez a szín illik ide". Erre azt mondták neki: "Ha már így belerondítottál a munkánkba, akkor fejezd be te!" Úgyhogy megfogta az ecsetet és odamázolt néhány mókás figurát, hogy ne legyen olyan unalmas az a nagy falfelület.

2021. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!